Знайдіть кота на картинці і перевірте свою унікальність: з таким завданням впорається не кожна людина. Тест

Знайдіть кота на картинці  і перевірте свою унікальність: з таким завданням впорається не кожна людина. Тест

У сучасному світі настільки шалений ритм, що ми давно вже припинили звертати увагу на деталі. Якщо потрібно роздивитися, щось велике - це не стає складною задачею, а от докладати зусиль для дрібних деталей ми вже не маємо бажання і розгадати головоломку стає складною справою.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Але такі речі, як пазли, головоломки та оптичні ілюзії дуже добре впливають на нашу розумову діяльність. Вони тренують пам'ять, розвивають спостережливість і підсилюють логічне мислення. Картинка, яку пропонує ukr.media є досить складною і над її вирішенням доведеться поклопотати собі голову.

Читати такожВиберіть кактус і дізнайтеся, яка ви людина. Тест

До вашої уваги представлена нова головоломка з просторів інтернету, яка заводить багатьох людей у глухий кут. На простому малюнку, який не обтяжений багатьма деталями, потрібно відшукати звичайного кота. Здається, справа елементарна, але на ділі все набагато складніше. Вам потрібно проявити всю свою спостережливість і зосередитися на пошуку.

Знайдіть кота на картинці  і перевірте свою унікальність: з таким завданням впорається не кожна людина. Тест - фото №1

Якщо ви довго намагаєтеся і втомилися від пошуків - підказка чекає вас внизу.

Але навіть з підказкою складно побачити кота зразу. Для цього вам необхідно повернути картинку під прямим кутом за годинниковою стрілкою і уважно вдивитися у малюнок.  Між головою жінки і мітлою, яку вона тримає у руках ви помітите грубий контур кішки на жовтій стіні. 

Знайдіть кота на картинці  і перевірте свою унікальність: з таким завданням впорається не кожна людина. Тест - фото №2

Читати такожЯкий з ліфтів найбезпечніший? Цей тест на логіку змусить вас трохи поламати голову (ФОТО)

Сподобалося? Для вас є ще багато цікавих тестів та оптичних ілюзій. Наприклад, можна дізнатися, яким ви були б фільмом у жанрі кіно, якби стали кінокартиною.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини