"Я хочу своєю музикою надихати людей кохати": Oxana Trach оголює власні почуття у новій пісні "Солов’ї"

Музика
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Оксана Трач випустила пісню Соловʼї
Oxana Trach. Фото: пресслужба

Як виявилося, на написання цієї композиції артистці знадобилося цілих 5 місяців

Українська співачка Oxana Trach, пісні якої захоплюють своєю романтичністю, а сама вона вперше показала свого чоловіка-військового , презентує новий трек “Солов’ї”. Усі подробиці дізнавайтеся на Хочу!

Авторка та виконавиця композицій “Колихала” та “Душу”, що вже стали радіохітами, знову зачаровує усім відомим звучанням та емоційним меседжем. Саундпродюсером пісні став DAYTON, який вже неодноразово працює зі співачкою.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Відеоробота на пісню “Солов’ї” залишає глядачів тет-а-тет з почуттями співачки. У чорно-білому ефекті Oxana Trach нібито оголює свою душу та розповідає історію, лежачи на піску.

Ця пісня — доволі відверта та інтимна. Я її писала протягом усього 2024 року, тобто близько п’яти місяців. І, що дивно, вона віддзеркалює доволі різні етапи мого життя. Проте скажу одне — композиція, попри свою поетичну назву “Солов’ї”, дійсно має на основі пристрасть. Я хочу своєю музикою надихати людей кохати. Мова не тільки про фізичну близькість, а саме про коннект, який інколи дуже складно знайти,
— говорить Oxana Trach.
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, днями Антон Савлепов презентував сольний проєкт . Соліст гурту Quest Pistols випустив перший відвертий трек “Розстебни”.