Ретро звучання з присмаком усім відомої "Черемшини": Oxana Trach випустила новий трек "Я тебе знайшла" (ВІДЕО)
![Українська співачка Оксана Трач Оксана Трач, фото](https://hochu.ua/static/content/thumbs/780x468/8/0c/fmpt2p---c3856x2313x0sx634s--322c9ac5ae66ed4f2d7be3bb75f140c8.jpeg)
Вийшло дещо новеньке з елементами чогось дуже знайомого
Українська співачка Oxana Trach днями презентувала нову композицію під гучною назвою “Я тебе знайшла”. , як розповідає сама виконавиця, це її пісня-експеримент.
Багато хто знає, що в співачки є син, а її чоловік є українським захисником. І теми про тепло почуттів є фундаментальними для її творчості. Проте нова композиція вирізняється з музичного доробку Oxana Trach. Вона має ретро-звучання, а також розкриває співачку зовсім з іншої сторони.
Ось що каже про свій свіжий сингл сама співачка:
Я завжди відверта зі своїм слухачем і ділюся через пісні відвертістю та справжністю. Пісня “Я тебе знайшла” не є виключенням. Вона про закоханість, коли людина засіла в твоїй голові і ти не можеш позбутися цих думок. Чи є тут сексуальний підтекст? Думаю так. Це нова емоція для моїх пісень, як і загалом звучання.
Окрім того, у приспіві можна почути рядки, які є відсиланням до популярної української пісні “Черемшина”. Для Oxana Trach це одна з найулюбленіших пісень ХХ ст. Тому вона вирішила невеличке послання використати і в своїй композиції.
Наразі у світі популярний тренд звертатися до видатних треків минулого та вкраплювати їх у нові пісні. У моїй версії це важко назвати семплом. Це відсилка, яка багатьом одразу нагадає рядки «Всюди буйно квітна черемшина… вівчаря в садочку, в тихому куточку, жде дівчина жде,
До речі, щодо творчої активності, наразі Oxana Trach відзначає пів року активної авторської діяльності. За цей час співачка підписала контракт про співпрацю з лейблом ENKO під керівництвом Івана Клименка та потрапила до лонглистів музичних премій YUNA-2024 та Jager Music Awards. Вона каже: зупинятися не збирається і робитиме все, аби наступними досягненнями стали вже музичні нагороди.
Нагадаємо, нещодавно легендарна кліпмейкерка Таня Муіньо створила дещо особливе для Володимира Дантеса. Оцінити новий його кліп на трек “Я залишусь молодим” можете на Хочу!