Близнючки Bloom Twins презентували улюблену пісню Ленні Кравіца (ФОТО, ВІДЕО)

Музика
Софія Мельник

Софія Мельник

Редакторка стрічки новин

Сестри-близнючки Bloom Twins презентували улюблений трек Ленні Кравіца "Your Type": слухати онлайн
Bloom Twins. Фото: пресслужба артисток

"Це про подвійність — бути і коханцем, і тим, хто розбиває серце" (с) 🎵

Відомий міжнародній публіці дует українських близнючок Bloom Twins, який нещодавно анонсував сольний концерт у Лондоні, презентує свій новий рок-сингл “Your Type”. Дівчата зауважують, що це — одна з найулюбленіших пісень дуету для їхнього зіркового шанувальника — Ленні Кравіца, яку він ексклюзивно слухає вже кілька років.

Трек “Your Type” — про особистий досвід дівчат у розставанні з коханими людьми, який був написаний в один із дощових днів у Нью-Йорку, ставши результатом особистих переживань сестер-близнючок після серії невдалих стосунків. Як і попередні релізи сестер, ця пісня також увійде до майбутнього мініальбому від Bloom Twins.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video
Цей трек про прийняття себе, навіть коли це означає, що ти не завжди герой у своїй власній історії. Це про подвійність — бути і коханцем, і тим, хто розбиває серце, емоційну подорож, яка з цим пов'язана,
— коментують Bloom Twins.

Your Type заглиблюється у клопоти романтичних стосунків, де прийняття своєї справжньої сутності іноді означає бути в ролі негативного персонажа (bad guy). Завдяки гітарним рифам і потужному тексту, трек втілює гірко-солодкий танець кохання та жалю, який в поєднанні з душевним вокалом близнючок створює захопливий досвід прослуховування треку, резонуючи з кожним, хто зіштовхнувся з бурхливими водами кохання та самопізнання.

Кожна наша пісня може відрізнятися своїм вайбом, але разом з тим бути схожою за сенсами. У своїх текстах ми завжди намагаємося висвітлювати соціальні проблеми та доносити й інші важливі думки до нашої аудиторії, яка активно зростає. В Your Type, як і у минулому релізі Petty, ми ділимось зі слухачем нашим особистим досвідом невдалих стосунків. У житті кожної людини є хоча б одна така історія, коли тобі доводиться йти геть, бувши закоханим і будувати нові щасливі стосунки. Усі ми заслуговуємо на щастя та справжнє кохання, але варто пам’ятати, що перш за все потрібно залишатися собою й не піддаватися на примхи інших,
— розповідають Аня та Соня Купрієнко.
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

📌 Про Bloom Twins

Близнючки Bloom Twins - Аня та Соня Купрієнко - презентували трек “Your Type”
Bloom Twins. Фото: пресслужба

Bloom Twins —  це дует українських близнючок Анни та Соні Купрієнко, які наразі живуть у Лондоні. Він відомий своїм унікальним поєднанням даркпопу, попроку та електронної музики, створюючи потужну та провокаційну музику, яка спонукає до роздумів. Зі зростаючою міжнародною фан-базою, сестри продовжують розширювати межі своєї творчості, даруючи електризуючі виступи та глибоко особисті тексти. 

Також Bloom Twins встигли “засвітитися” у сфері моди: зйомки у Vanity Fair, Vogue та Wonderland, а також участь у показі GUCCI й зйомках у кампейнах Armani A/X, Pandora, Dsquared2, TopShop, Swarovski та інших брендів.

А у вересні 2022 близнючки запустили власну лінію одягу GUSSI, презентувавши її на тижні моди в Лондоні. Прибуток було спрямовано на допомогу Україні через обрані та перевірені благодійні організації.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Раніше ми також розповідали про зухвалу прем’єру Володимира Дантеса. Його новий трек “Дура” за 2 тижні зібрав на youtube понад 400 тис. переглядів!