Співачка та TikTok блогерка Dannisha заявила, що колишні мають йти до біса! (ВІДЕО)

Музика
Софія Мельник

Софія Мельник

Редакторка стрічки новин

Dannisha випустила трек  “Go To Hell”, присвячений усім колишнім
Dannisha співачка. Фото: пресслужба артистки

Цей трек знайде відгук у багатьох серцях!

Співачка й TikTok улюблениця Dannisha, яка дебютувала в українському шоубізі лише восени торік, презентує свій новий трек “Go To Hell”, в якому звучать ноти звільнення та особистої сили. Автором слів вже традиційно став її друг та колега — співак TUMAZAR.

Цим треком артистка вирішує остаточно розірвати токсичні стосунки, звільнивши себе від емоційного тягаря минулого. Текст пісні відображає шлях Dannisha від наївної дівчинки з "серцем із золота" до сильної та незалежної жінки, яка відмовляється бути чимось "призом" або "трофеєм".

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video
Ми — дівчата, хочемо бути для своїх чоловіків тендітними й маленькими дівчатками, які відчувають себе у безпеці поруч зі своїм коханим. Не все в нашому житті відбувається так, як ми цього хочемо, тому деякі ситуації змушують нас знімати рожеві окуляри та ставати сильнішою, покладатися виключно на себе. Саме тому мій новий трек сповнений рішучості і переконливості, які роблять Go To Hell справжнім гімном самоповаги й внутрішньої сили,
— розповідає виконавиця.

Сингл “Go To Hell” закликає кожного зробити висновки з минулих невдач, подорослішати та цінувати себе в першу чергу. Не піддаватися на харизму й пусті обіцянки, щоб потім не було боляче.

Я хочу, щоб кожна дівчина розуміла, що коли ти впевнена в собі особистість, ти можеш отримати ще більше задоволення від життя й оточення. Головне знайти в собі вміння швидко йти від людей, які тебе енергетично та ментально виснажують,
— коментує співачка.
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, не так давно Dannisha презентувала свій перший україномовний трек “Киця”, який підкреслює впевненість та сексуальність дівчат. Для поціновувачів українськомовної музики Dannisha готує адаптацію нового треку Go To Hell, яку можна буде прослухати вже найближчим часом.