Український режисер "натовк пику" відомому російському акторові

Український режисер "натовк пику" відомому російському акторові

Успішний український режисер Семен Горов, який був першим чоловіком путіністки Сніжани Єгорової, вже давно мав достатньо напружені стосунки з росіянами. Чоловік пригадав, що колись йому довелося побитися з актором із рф прямо на знімальному майданчику. Усі подробиці дізнавайтеся на HOCHU.ua!

Оцінка
- 4.67 з 5 можливих засновуючись на 3 голосів
Related video

В інтерв’ю OBOZ.ua Семен Горов розповів, як одного разу в нього виник конфлікт з Олексієм Панінім. І хоча зараз російський актор вже давно не живе у країні-агресора та не підтримує вторгнення в Україну, раніше, за словами режисера, він поводився достатньо зверхньо до українців.

Читати такожЗлякався? Олексій Панін після фото з американським паспортом на фоні українського прапору видалив пост (ФОТО)

Сам Горов неодноразово знімав шоу для телебачення, у яких брали участь як українські, так і російські артисти. А от сам конфлікт з Паніним виник безпосередньо під час зйомок проєкту "Зірка+зірка", що виходив у 2010 та 2011 роках.

На проєкті "Зірка+Зірка" доходило до скандалів. Навіть бійка сталася з актором Олексієм Паніним просто на знімальному майданчику. Він теж почувався імперцем, який може тут поводитися, як заманеться. Зараз, коли бачу, як він бігає з українським прапором, гадаю: ну й гаразд. Я вірю, що люди можуть змінюватися. Може те, що я йому морду набив - теж трохи привело до тями,

— сказав Горов.

Читати такожПаніну загрожує депортація в росію за спроби вломитися у квартири естонців у неадекватному стані (ВІДЕО)

Нагадаємо, нещодавно Панін оскандалився резонансною заявою про схожість українців і росіян. Несподівано він заявив, що і в Україні не набагато краще жити, ніж у рф.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини