Анастасія Приходько зізналася, що терпіла жорсткі приниження від мовчуна Меладзе

Анастасія Приходько зізналася, що терпіла жорсткі приниження від мовчуна Меладзе

Українська співачка Анастасія Приходько починала свою карʼєру у співпраці з популярним продюсером Костянтином Меладзе. Однак як виявилося, їх робота була токсичною, а сама артистка терпіла приниження від зіркового композитора. Деталі дізнавайтеся на HOCHU.ua!

В інтерв'ю проєкту TSN.UA Наодинці Анастасія Приходько розповіла про свій досвід співпраці з Костянтином Меладзе. Разом із продюсером вона уклала контракт після перемоги в російському телешоу Фабрика зірок 7. А вже за декілька років, у 2009 після участі у Євробаченні, співачка вирішила більше не працювати з ним.

Оцінка
- 4.67 з 5 можливих засновуючись на 3 голосів
Related video

Читати такожАнастасія Приходько сіла на жорстку дієту... Але, якщо не буде результату — обіцяє голою пройтися Хрещатиком

Приходько зізналася, що негативних моментів за час співпраці з Меладзе було достатньо. А в якийсь момент все дійшло до принижень з боку Костянтина Меладзе. Це і стало останньою краплею для Анастасії, після якої вона вирішила остаточно розірвати контракт з продюсером.

Він мене дуже принижував. Він пояснював, що таким чином намагається, щоб у мене не було зіркової хвороби. Але це приниження я не забуду. Казав, що я співаю дуже погано і що він в мене не вірить,

— пригадала Анастасія Приходько. 

Читати також"Нема ніяких хороших русских і більше не буде"! Анастасія Приходько відреагувала на заяву Ахеджакової про український прапор (ФОТО)

Нагадаємо, нещодавно Анастасія Приходько закликала забрати в Потапа телефон, аби зупинити потік його дивних відео. Співачка висміяла свого колегу через його активність у соцмережах.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини