Автор хіта Another Love Том Оделл таємно одружився: в Мережі вже гуляють перші світлини з весілля

Новини шоубізнесу
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Знаменитий британський музикант Том Оделл, пісні якого "переродив" український співак Enleo , таємно одружився! Зі своєю обраницею, моделлю Джорджі Сомервілль, артист зіграв весілля, про яке заздалегідь не знали ЗМІ. Як воно пройшло - всі подробиці розповідаємо на HOCHU.ua!

У питаннях особистого життя Том Оделл досить однозначний - співак тримає його в таємниці від публіки. Відомо лише, що минулими його обраницями були співачка Тейлор Свіфт і модель Сінді Ліман, проте ні з ким із них артистові не вдалося побудувати тривалі стосунки. Коли саме в нього закрутився роман із Джорджі Сомервілль невідомо, проте 2020 року пара заручилася.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

І лише через 3 роки знаменитості зіграли весілля. Церемонія одруження відбулася в одній із лондонських церков, де пара дала весільні клятви.

Автор хіта Another Love Том Оделл таємно одружився: в Мережі вже гуляють перші світлини з весілля - фото №1
Фото: instagram.com/meme.devil/
Автор хіта Another Love Том Оделл таємно одружився: в Мережі вже гуляють перші світлини з весілля - фото №2
Фото: instagram.com/meme.devil/

Судячи зі знімків, які Джорджі Сомервілль опублікувала в особистому мікроблозі в Instagram, на їхнє весілля запросили небагато гостей, а лише найближчих друзів і родичів. Для свого образу наречена вибрала атласну сукню до підлоги, яку доповнила фатою з обручем, а Том Оделл приміряв класичний смокінг з білою сорочкою.

Автор хіта Another Love Том Оделл таємно одружився: в Мережі вже гуляють перші світлини з весілля - фото №3
Фото: instagram.com/meme.devil/
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше Адель публічно зізналася, що дійсно вийшла заміж . Після здогадок таблоїдів, артистка вирішила підтвердити інформацію про своє весілля з Річем Полом.