"Здається, і я отримала Миколайчика": Квіткова похвалилася подарунком за 2 тисячі доларів
![](https://hochu.ua/static/content/thumbs/780x468/6/ac/xd3273---c5x3x50px50p--3e5829d1d21db1c06b6aff5d96d7eac6.jpg)
Знаменита українська блогерка-мільйонниця Даша Квіткова потішила своїх шанувальників новиною після Дня святого Миколая. Як виявилося, красуня отримала доволі коштовний подарунок в цей день. Подробиці - в нашому матеріалі.
Про це Квіткова повідомила 9 грудня у себе в Instagram-Stories. Вона показала фото свого подарунку, чим підігріла чутки про свої нові стосунки.
Як бачимо з кадру, Даші подарували брендовий фотоапарат із надзвичайно якісним режимом зйомки. Такий презент комусь обійшовся майже у дві тисячі доларів.
Здається, і я отримала Миколайчика,
- повідомила дівчина у своїх соцмережах.
Як говорить Квіткова, вона вже давно хотіла купити такий фотоапарат. Зокрема, про це медійниця зізнавалася у себе в Instagram-Stories але її випередив якийсь чоловік До речі, Даша не стала говорити, хто саме зробив їй такий презент.
Просто в сторіз згадала, що я шукаю одну камеру, яку хотіла придбати, але мене випередили,
- заінтригувала блогерка.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, як Даша Квіткова відверто відповіла, що думає про новий роман її колишнього чоловіка Нікіти Добриніна. Дівчина бажає йому щастя, а з ким саме він його знайде - не настільки важливо.