"В мене немає дорогих прикрас": Емма Антонюк зізналася, скільки заробляє за місяць (ВІДЕО)
![Емма Антонюк розповіла, скільки заробляє за місяць Емма Антонюк](https://hochu.ua/static/content/thumbs/780x468/0/9a/zyohzb---c5x3x50px50p--7e4ff8c3d990ad371ad49b82dc5f59a0.jpg)
Журналістка зізналася, що не вміє заощаджувати
Відома українська журналістка та інтерв’юерка та Емма Антонюк, яка поскандалила з Іво Бобулом, зізналася, скільки заробляє за один місяць. Подробиці - в нашому матеріалі.
Окрім того, Антонюк повідомила, що наразі не має жодних заощаджень, адже витрачає практично всі кошти. Про це вона розповіла в інтерв'ю своєму зірковому колезі Славі Дьоміну.
Жінка не посоромилася зізнатися, що вона не вміє заробляти багато грошей. За словами Антонюк, її дохід - це монетизація та реклама.
Я не вмію заробляти гроші, от чесно. Я заробляю тільки на YouTube. Це монетизація і реклама. В Instagram рідко буває реклама. Може, ну якщо пощастить, три рази на місяць. От сьогодні немає, вчора не було, тиждень тому не було,
До речі, Емма також зізналася, що доволі часто відмовляє у рекламі, так як сповідує певні принципи. Антонюк також додала, що не зовсім розбирається в тому, як працює монетизація на YouTube, так як те, чи інше відео приносить їй різні прибутки. Щодо загального заробітку, то журналістка зазначила, що це приблизно 2-3 тисячі доларів. Окрім того, Емма додала, що наразі в неї “мінус” на картці.
Ну да, як правило, це 2-3 тисячі доларів. Але знову ж таки, ми маємо розуміти, що дуже багато вкладається у виготовлення контенту. Тобто я не можу сказати, чистими скільки в мене, бо в мене фінансова грамотність на нулі. В мене є "хрущ" без ремонту на Відрадному. Досі без ремонту. В мене немає машини, в мене немає дорогих прикрас, в мене немає дорогої техніки. Вся техніка, яка є в моїй квартирі - це та, яка була, коли я заїхала
Емма розповіла, що серед брендового майна у неї є хіба що iPhone та MacBook. При цьому, Антонюк не стала приховувати, що хотіла би мати брендові аксесуари, але наразі вона витрачає гроші на донати для України.
Ну, в мене є iPhone і MacBook - це все, що я маю. Але все, що я заробила і в кінці місяця не встигла витратити, я відправляю в "Жіночий ветеранський рух" я відправляю в "Повернись живим", я відправляю Притулі. В мене не буде заощаджень, доки ми не виженемо звідси росіян. Я просто не бачу сенсу в цих заощаджень. І мені здається, що кожна адекватна людина дивиться так само,
Дивитися з 52:35
Нагадаємо, раніше ми писали про те, як журналістка Емма Антонюк допустила можливість інтерв'ю з Ані Лорак. Вона розповіла, для чого хоче поговорити з путіністкою.