Ірину Фаріон звільнили з університету "Львівська політехніка". Її реакція "вбила": що відомо про скандал

Ірину Фаріон звільнили з університету "Львівська політехніка". Її реакція "вбила": що відомо про скандал

Ірину Фаріон відсторонили від посади професора викладача кафедри української мови Національного університету "Львівська політехніка". Як відреагувала на це скандальна ексдепутатка та мовознавиця? Читайте в нашому матеріалі.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

За отриманою інформацією, яку опублікували на rbc.ua, Фаріон звільнили через відкриття кримінального провадження за низкою статей. Зокрема, вказується, що підставою для звільнення було порушення 41-ї статті Кодексу законів про працю, яке вважається вчиненням аморального проступку працівником, що виконує виховні функції, і який несумісний з продовженням його роботи.

Читати також"Скажіть це людям на передку": Сопонару відзначилася заявою про українців, які втомилися від війни

Наказ про звільнення від 15 листопада отримав погодження ректора Львівської політехніки Юрія Бобала. Міністр освіти й науки України Оксен Лісовий також підтверджує це рішення і сподівається, що СБУ в рамках кримінального провадження надасть справедливу оцінку висловам та діям Фаріон.

Ірину Фаріон звільнили з університету "Львівська політехніка". Її реакція "вбила" - фото №1

Сама Ірина Фаріон відреагувала на своє звільнення у своєму Telegram-каналі, заявивши, що буде оскаржувати його у суді. Мовознавиця досі не визнає своєї вини, чим дивує багатьох українців. Вона висловила невдоволення тим, що рішення прийнято без її підпису.

Звільнення без жодного підпису. Це щось нове у трудовому праві. Які ж дуже маленькі стали враз ті, що працюють у великих стінах Політехніки, яку освятили свого часу життям своїм Степан Бандера і Роман Шухевич, Катерина Зарицька й Остап Мащак, Петро Франко і Степан Чарнецький. Все тільки розпочинається, бо кожен фініш - це по суті старт. Готую позов до суду,

— написала Фаріон у своєму Telegram-каналі.

Скандал з Іриною Фаріон

Нагадаємо, що нещодавно Фаріон потрапила в доволі гучний скандал, звинувативши військових, зокрема бійців "Азову", в тому, що вони не гідні бути українцями, бо спілкуються російською мовою. Потім скандальна мовознавиця звернулася до влади нашої країни з вимогою "вжити заходів щодо хамської поведінки" командирів "Азову". Останньою каплею стало те, що Фаріон оприлюднила лист від студента Максима Глібова, який знаходиться в окупації в Криму. У своєму листі він писав, що чекає на ЗСУ в рідному Криму. Через те, що Фаріон дала розголос словам студента, до нього навідалась ФСБ та змусила просити вибачення за свої слова на камеру.

Читати такожПісля караоке з російським репертуаром: стало відомо, чи справді Олег Ляшко служить у ЗСУ

Поведінка Фаріон, м'яко кажучи, дивує багатьох українців. Наприклад, Олександр Усик креативно відреагував на скандальні висловлювання Ірини, висміявши її дії у своєму новому вірші.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини