На сцені конкурсу "Міс Всесвіт" Ангеліна Усанова представила національний костюм, сповнений символізму (ВІДЕО)

На сцені конкурсу "Міс Всесвіт" Ангеліна Усанова представила національний костюм, сповнений символізму (ВІДЕО)

Представниця України на конкурсі "Міс Всесвіт"-2023 вже встигла показати своє розкішне вбрання, що створювалося іменитими дизайнерами. Однак головним, на що так очікували глядачі, був національний костюм, про який тільки нещодавно розповідала Ангеліна Усанова. 

Оцінка
- 3.33 з 5 можливих засновуючись на 3 голосів
Related video

Нарешті на сцені конкурсу в Сальвадорі пройшла презентація національних костюмів усіх учасниць. На ньому Ангеліна Усанова вийшла в образі "Берегиня Мати", який створювали впродовж 1,5 місяців. У розробці та створенні костюма брала участь велика команда з України МÜ production. Зрештою їм вдалося відтворити розкішне вбрання, що символізує мирне і тихе небо України, за яке ми продовжуємо боротися, а також броню, що здатна захистити дитячі життя.

Читати такожГоловний меседж - мир: українська красуня Ангеліна Усанова з'явилася на закритому інтерв'ю Міс Всесвіт 2023 у символічному образі (ФОТО)

 
 

Варто зазначити, що минулого року Україна виграла в номінації "Найкращий національний костюм". Тоді Вікторія Апанасенко представила образ "Воїна світла", а патріотичне вбрання розробляла для неї знаменита українська дизайнерка Леся Патока.

Цього року вже відкрито голосування, в якому може взяти участь кожен, завантаживши додаток Miss Universe і проголосувавши за вподобаний костюм. Тож Ангеліна Усанова сподівається, що її образ "Берегиня Мати" запам'ятається глядачам.

На сцені конкурсу "Міс Всесвіт" Ангеліна Усанова представила національний костюм, сповнений символізму (ВІДЕО) - фото №1

Фото: instagram.com/usanova.life/

На сцені конкурсу "Міс Всесвіт" Ангеліна Усанова представила національний костюм, сповнений символізму (ВІДЕО) - фото №2

Фото: instagram.com/usanova.life/

На сцені конкурсу "Міс Всесвіт" Ангеліна Усанова представила національний костюм, сповнений символізму (ВІДЕО) - фото №3

Фото: instagram.com/usanova.life/

Читати такожНа "Міс Всесвіт" ледь не спровокували скандал, намагаючись "подружити" українку з росіянкою: реакція Ангеліни Усанової безцінна

Нагадаємо, раніше Ангеліна Усанова розсекретила, хто зруйнував її шлюб. "Міс Всесвіт Україна-2023" втратила одразу двох близьких людей, у зв'язку з чим навіть думала про самогубство.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини