Названо ім'я переможниці конкурсу "Міс Всесвіт-2023"

Названо ім'я переможниці конкурсу "Міс Всесвіт-2023"

У ніч з 18 на 19 листопада в Сальвадорі відбувся фінал конкурсу краси Міс Всесвіт-2023. Хто став переможницею - дізнавайтеся на HOCHU.ua!

Оцінка
- 3.33 з 5 можливих засновуючись на 3 голосів
Related video

Корона переможниці 72-го міжнародного конкурсу дісталася представниці Нікарагуа. 23-річна модель Шейнніс Алондра Паласіос Корнехо отримала корону від минулорічної переможниці, американки Р'Боні Габріель. 

Читати такожНа сцені конкурсу "Міс Всесвіт" Ангеліна Усанова представила національний костюм, сповнений символізму (ВІДЕО)

Названо ім'я переможниці конкурсу "Міс Всесвіт-2023" - фото №1

Фото: instagram.com/missuniverse

Першою віце-міс стала Антонія Порсільд із Таїланду. Друга віце-міс - Морайя Вілсон з Австралії.

 

Зазначимо, що представниця України не увійшла до топ-20 на конкурсі "Міс Всесвіт". Однак Ангеліна Усанова потрапила в десятку найкращих у номінації Voice of Change. У ній члени журі оцінювали ролики учасниць про соціальні проблеми, до яких має бути прикута увага всього світу. Представниця України у своєму ролику розповіла про війну, з якою напала росія, і наслідки, з якими зіткнувся наш народ.

Читати такожГоловний меседж - мир: українська красуня Ангеліна Усанова з'явилася на закритому інтерв'ю Міс Всесвіт 2023 у символічному образі (ФОТО)

Нагадаємо, раніше Ангеліна Усанова розсекретила, хто зруйнував її шлюб. "Міс Всесвіт Україна-2023" втратила одразу двох близьких людей, у зв'язку з чим навіть думала про самогубство.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини