Італійці вас проклянуть: чому насправді не можна ламати спагеті

Італійці вас проклянуть: чому насправді не можна ламати спагеті

Ми розповідали, які продукти не варто додавати в піцу. Тепер ділимось порадами щодо варіння спагетті.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Видів італійської пасти існує безліч. Одні з найпопулярніших у наших широтах - спагетті. І зачасту всі знають, що спагеті не можна ламати перед варінням. Але часто цю умову приготування ігнорують. І дарма, пише Ukr.media.

Читати такожЗамість оселедця під шубою: ефектна закуска не за всі гроші світу (РЕЦЕПТ)

Чому італійці забороняють ламати спагеті перед варінням

Через довжину спагеті не можна просто кинути у воду і забути. Продукт доводиться поступово й акуратно опускати в киплячу воду. Через це макарони перед варінням нерідко розламують. Однак італійці, які знають про пасту все, так ніколи не роблять і нікому не радять.

Перш за все, незрозуміло, навіщо купувати спагеті, а потім фактично перетворювати їх на вермішель. Якщо ви хочете вермішель, можна купити готову.

Також традиційно спагеті їдять, використовуючи ложку і виделку. Виделка потрібна для того, щоб намотувати продукт, а ложка — щоб соус не капав із кінчиків спагеті. Якщо продукт поламати, вже не вийде хвацько накрутити його на виделку.

А ще в Італії існує зі спагеті пов’язані маса повір'їв і народних прикмет. Італійці впевнені у тому, що випадково зламані спагеті можуть накликати нещастя на домочадців. Якщо ж довгі спагеті перед варінням зламали навмисне, ті, хто це зробив, намагаються наврочити людей, для яких готується страва. 

Читати такожСитно і смачно: неймовірний салат з макаронами, який просто обожнюють італійці (РЕЦЕПТ)

Звісно, вам вирішувати, як варити макарони, та кажуть, що їжа смачніша, якщо вона приготована так, як це для неї було задумано. Також ми розповідали, як посмажити картоплю зі скоринкою.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини