Поки що зарано? 3 ознаки того, що вам ще рано одружуватися (і це нормально)

Поки що зарано? 3 ознаки того, що вам ще рано одружуватися (і це нормально)

Отже, ви давно разом і, здається, настав час перейти на наступний етап та обмінятися кільцями. Але щось усередині не дає з упевненістю сказати "Так!" Цілком можливо, вам просто поки що рано грати весілля. І це цілком нормально.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Як зрозуміти, що ви поки що не готові до офіційної родини?

Якщо у вас серйозні стосунки, які ведуть шлюб, можливо, ви шукаєте ознаки того, що ви на 100% готові сказати "Так". Правду кажучи, єдиний знак, який дійсно потрібен у такій ситуації, — це ваша власна інтуїція. Якщо ви не почуваєтеся повністю комфортно при думці про те, щоб присвятити себе своєму партнеру назавжди, виразно не дозволяйте тиснути на себе, змушуючи вас прийняти це рішення, пише elitedaily.com.

Читати такожЯк в кіно з щасливим фіналом: поради для тих, хто шукає справжнє кохання

А подумати тут є над чим. Адже іноді так легко захопитися думками про планування весілля, вибір суконь подружок нареченої та вибір місць для медового місяця, що найскладніші та найнеприємніші моменти шлюбу можуть вислизнути з голови.

Ліцензована терапевтка з питань шлюбу та сім'ї Аніта Чліпала пояснює, що існує три головні ознаки, які вказують на те, що ви, можливо, ще не готові до шлюбу.

  1. Ви ставите себе перше місце

Якщо у вас є встановлення "я перш за все" - ви, ймовірно, ще не готові одружитися.

Ваші колишні можуть навіть назвати вас егоїсткою, тому що ви думаєте про свої власні потреби більше, ніж про потреби партнера,

- пояснює Чліпала.

Перш ніж говорити, що це точно не про вас, згадайте, сто ставити себе на перше місце можна і навіть потрібно, особливо на цьому етапі життя перед шлюбом. Це не означає, що ви безсердечні або зациклені на собі - просто ви приймаєте рішення, виходячи зі своїх власних бажань та потреб. Це буде не так легко зробити, якщо ви одружені.

Шлюб вимагає компромісу та балансу поваги як ваших потреб, так і потреб вашого чоловіка,

— каже Чліпала.

Такі важливі рішення, як переїзд на новий континент, і такі незначні, як місце, де повечеряти завтра ввечері, залежать від думок та почуттів вашого чоловіка, що може трохи лякати. Отже, якщо ви не хочете турбуватися про досягнення балансу між своїми бажаннями та бажаннями вашого партнера, можливо, зачекайте трохи, перш ніж йти до вівтаря.

  1. Вам подобається контролювати свій розклад

Це йде пліч-о-пліч з ідеєю ставити себе на перше місце. Якщо вам подобається вирішувати, коли і де вам потрібно бути, це може бути ще однією ознакою того, що зараз не вдалий час, щоб зв'язати себе узами шлюбу.

Ви робите те, що хочете, коли і як хочете, і вам не подобається ні перед ким звітувати,

- пояснює терапевтка.

  1. Ви не відчуваєте, що вам хтось "потрібний"

І останнє, але не менш важливе: якщо ви дуже незалежні, наприклад, і не відчуваєте, що вам потрібен партнер, то не варто погоджуватися на весілля.

Ми налаштовані на спілкування, а надмірно незалежна людина все ще хоче стосунків, але не думає, що їй хтось потрібен.

- пояснює Чліпала.

Шлюб – це, у буквальному значенні слова, спілка. Вся справа в тому, щоб по суті юридично зв'язати себе з іншою людиною.

Читати такожЦе ж було вже! Чому люди обирають партнерів, які схожі на колишніх

Найголовніше - не переживайте, якщо ви не готові схопитися в цю весільну лихоманку прямо зараз - це не означає, що ви любите свого партнера менше.

Раніше ми розповідали, як зрозуміти, що чоловік одружений та приховує це. Психолог назвав 10 ознак, на які варто звернути увагу.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини