Робіть це з холодильником раз на тиждень, інакше будете мати проблеми (ЛАЙФХАК)

Лайфхаки
7 231
Іванна Кульбіда

Іванна Кульбіда

Редакторка стрічки новин

Що треба робити з холодильником щотижня
Ревізія холодильника раз на тиждень вбереже від появи неприємного запаху. Фото: blog.expert24

Варто робити одну просту процедуру з холодильником раз на кілька днів, щоб не з'являвся сморід

Поява неприємного запаху у холодильнику — досить поширена проблема. Час від часу з нею стикається кожна господиня. Особливо, коли регулярні відключення світла стали новою реальністю для українців в умовах повномасштабки. Тож сьогодні ми розповімо, як побороти цю проблему ще до її появи.

Є один дуже дієвий превентивний метод. Ця проста процедура, яку достатньо проводити 1 раз на тиждень, вбереже ваш холодильник від популярної проблеми появи смороду “нізвідки”. Що треба робити, знає pixelinform.

БІЛЬШЕ ПО ТЕМІ:
Related video

Що треба робити з холодильником раз на тиждень, щоб не було неприємного запаху

Якщо ви відповідальна людина, то знаєте, що проводити ревізію у холодильнику потрібно раз на тиждень, а не раз на місяць чи пів року. Виберіть для себе один день, наприклад середа чи п’ятниця, і введіть правило перевірки всіх термінів придатності продуктів, а також перевірки фруктів та овочів на свіжість.

Варто одразу позбуватися прострочених продуктів і неякісних інгредієнтів, щоб не перетворювати холодильник на смітник. Покладіть на видне місце продукти з термінами, які вже закінчуються, щоб вжити їх у першу чергу. Або, якщо впевнені, що найближчим часом не будете щось їсти, а термін придатності закінчується, не бережіть цей продукт чи страву “про всяк випадок” — ліпше одразу відправити це у компостну яму.

БІЛЬШЕ ПО ТЕМІ:

Якщо ви будете проводити регулярні перевірки, ви не викидатимете їжу й у холодильнику не з’являтиметься сморід, якого потім важко позбутися. А якщо маєте проблеми з розміщенням на кухні сміттєвого відра, ми підкажемо, де його краще поставити, щоб було і зручно, і не смерділо.