Мистецтво рятує життя: 4 картини відомої української художниці Ірини Третьяк було продано на суму 25.500$ за два дні (ФОТО)
Мистецтво під час війни ще важливіше, ніж за мирних часів: воно лікує та надихає, підтримує та дарує надію. А завдяки благодійним мистецьким аукціонам вдається зібрати колосальні суми для наших військових! Детальніше про це - далі у матеріалі HOCHU.ua.
Відома українська художниця Ірина Третьяк постійно долучається до благодійних аукціонів, де її картини продають за рекордні суми. Так, на початку листопада картина "Похорон путіна" була продана за 10.000$, а "Гаага" — за 5.000$.
І от нещодавно був встановлений новий рекорд — відразу 4 картини Ірини Третьяк всього за два дні зібрали на благодійних аукціонах на підтримку військових 25.500$. Три картини були продані Дмитром Гордоном на потужному бізнес-форумі Invest Weekend, а ще одна — під час благодійного аукціону "Пташки Перемоги", що пройшов у Стрию.
Художниця повідомляє, що всі вторговані кошти пішли на закупівлю дронів для ЗСУ:
— розповідає Ірина Третьяк.
ДОВІДКА:
► Ірина Третьяк- видатна українська художниця, що прославилася своїми витонченими та неповторними полотнами. Її творчість вражає своєю емоційністю та вмінням передати глибину душі через кольори та форми. Ірина Третьяк є прикладом українського мистецтва, що надихає та збагачує нашу культуру. Вона навіть нагороджена головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним почесним нагрудним знаком "За сприяння війську України".
Авторська об'ємна техніка, яка стала візитною карткою художниці, підкреслює унікальність і особливість її робіт, характерне бачення та великий потенціал і обдарованість художниці. Кожен, хто хоч раз бачив творчі роботи Ірини Третьяк, знає, що полотна залишають яскраві та незабутні враження.
Її картини є у 26 країнах світу, та в багатьох відомих колекціонерів, політиків, найдревнішої монаршої династії Габсбурґів, офісі президента та представляла Україну на Міжнародному Каннському фестивалі в рамках українських днів культури. Ірина стала першим українським художником, чиї картини були представлені у вигляді токенів NFT на популярному макетплейсі Rarible.
Нагадаємо, що днями стало відоме справжнє ім'я легендарного Бенксі. В Мережі з'явилося аудіо з його реальним голосом, на якому вуличний художник представився ще 20 років тому!