Саме так садити редиску не можна: помилки, про які попереджають досвідчені дачники

Сад і город

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

Створено ШІ / Як не варто садити овоч

Можна так і не дочекатись врожаю

Ми розповідали, що не можна садити біля огірків, якщо ви хочете дочекатись врожаю. Тепер розповідаємо про помилки городників, через які редис витягується, дрібніє, виростає несмачним.

Разом з Ukr.Media розповідаємо, чого не варто робити, якщо ви бажаєте отримати соковитий, хрусткий редис. Уникайте цих поширених помилок - і рослини віддячать вам урожаєм.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Не сійте редис занадто рано

Навіть якщо редис стійкий до холоду, при низьких температурах (+5...+7°C) він проростає повільно, а рослини стають слабкими. Для кращого результату сійте редис у теплицю з настанням весни, а на ніч накривайте плівкою.

Забезпечте редис достатньою кількістю світла

Нестача світла призводить до витягування бадилля і деформування коренеплодів. Сіяти редис рекомендується на сонячних місцях з пухким і легким ґрунтом. У важкому глинистому ґрунті редиска погано росте, коренеплоди не розвиваються, а надземна частина стає занадто великою.

Не переборщіть з органікою

Вносьте органічні добрива під редиску восени. Свіжий гній може призвести до рясного росту зелені й відсутності коренеплодів. Редис, вирощений на такому ґрунті, буде пухким, м'яким і несмачним.

Не забудьте поливати редис

Ця культура дуже вологолюбна. При нестачі вологи редиска витягується, коренеплоди стають дрібними й подовженими. Поливайте редис регулярно, при пересиханні верхнього шару ґрунту. Встановіть систему крапельного поливу або мульчуйте ґрунт, якщо не можете часто поливати. Не допускайте пересихання та перезволоження ґрунту, щоб коренеплоди не потріскалися.

Не сійте редис занадто густо та глибоко

Ідеальна відстань між коренеплодами – 3-5 см. Можна спочатку посіяти частіше, а потім прорідити. Занадто густий посів призведе до того, що редиска виросте дрібною, адже їй буде не вистачати живлення та вологи. При занадто глибокому посіві (більше 1 см) насіння довго сходить, а редиска може вирости волокнистою й кострубатою.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Дотримуючись цих простих правил, ви зможете виростити смачний і якісний редис. Також ми розповідали, яким сортам помідорів краще надавати перевагу.