Сивина - не вирок! Як доглядати та приховати сиве волосся
Жінка прагне бути привабливою у будь-якому віці. Сивина є ознакою зрілості і мудрості, проте вона зовсім не бажана для жінок. Цілком можливо передчасна поява сивини може виникати від недостатнього харчування.
Поява сивого волосся досить часто присутня у молоді. Варто знати, що не можна робити з сивиною, щоб не зашкодити і правильно доглядати за ним, розповідає femina.in.
Що не можна робити з сивиною
-
Вищипувати та виривати волосини.
Це призводить до травмування кутикули та збільшенню сивини.При потребі, максимум - це зрізати біля самого кореня.
-
Не ігноруйте появу сивини
Варто проконсультуватися з лікарем, адже це може бути викликане недостатністю цинку чи заліза або ж незбалансованим харчуванням.
-
Не користуйтеся фарбою з аміаком
Якщо вам не до вподоби колір солі та перцю - обирайте фарбу без аміаку. Надайте перевагу органічним фарбникам і почніть з мелірування.
-
Не нехтуйте доглядом
Обирайте шампунь для зволоження та засоби розроблені спеціально для сивого волосся. Уникайте продукції на основі спирту та частого миття.
Варіанти для боротьби з сивиною
-
Фарбування
Довіртеся професіоналу. який зможе максимально ефективно підібрати потрібний відтінок і порадить відповідний догляд.
-
Зміна зачіски
Спробуйте різні варіанти приховати сивину. Хвіст, пучок чи проділ на інший бік допоможе розв'язати цю проблему. Темний сухий шампунь може приховати корені.
Що допоможе уповільнити передчасне посивіння:
Кокосова олія
2-3 рази на тиждень втирайте у шкіру голови, а зранку змивайте.
Лимон
¼ склянки лимонного соку змішайте з двома склянками води та споліскуйте волосся після миття.
Цибуля
Сік цибулини потрібно втерти у шкіру голови і залишити на 30 хв. Далі змити шампунем. Робити не частіше ніж 2 рази на тиждень.
Розмарин
Наповніть пляшку 250 мл ⅓ сушеним розмарином, налийте оливкову олію першого віджиму та залишіть у темному місці на 4-6 тижнів, періодично струшуючи. Далі використовуйте. як олійку для втирання і масажу голови.
З часом волосяні фолікули втрачають пігментацію та меланін і стають більш прозорими, білими чи сірими. До передчасного посивіння може призводити спосіб життя, нестача сну, стрес, дефіцит харчування в організмі, гормональний дисбаланс або проблеми зі здоров’ям.
Волосся, яке посивіло, втратило меланін і пігментацію, що робить неможливим повернення до початкового кольору. Особливо, якщо посивіння спричинене генетикою чи пов’язане із проблемами здоров’я. Але, якщо посивіння викликано дефіцитом поживних речовин в організмі, переживаннями або гормональним дисбалансом, можливо відростити початкове волосся належним лікуванням.
Важливо: вся інформація медичної тематики та інформація, що стосується здоров'я, розміщена на сайті Хочу.ua, має виключно інформаційний характер і не є медичними порадами. Будь-які поради медичного характеру, зокрема щодо прийому тих чи інших препаратів, може давати тільки фахівець. Якщо у вас виникли проблеми зі здоров'ям, зверніться до лікаря.
Раніше ми розповідали, для чого потрібні кольорові шампуні. Вони допоможуть волоссю мати приголомшливий вигляд та не втрачати колір після фарбування.
Головне фото: linkedin