Смачний та соковитий! За якими ознаками вибирати хороший апельсин

Смачний та соковитий! За якими ознаками вибирати хороший апельсин

Як відомо, всі фрукти найкраще смакують по сезону. Зараз розпочинається пора помаранчевих смаколиків і хочеться, щоб придбаний фрукт був смачним, соковитим і наповнював повітря запахом цитруса і передчуттям новорічної атмосфери.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Часто трапляється, що ми придбали апельсини, які мали гарний зовнішній вигляд, але всередині були сухими і зовсім не мали запаху. Тому, щоб не натрапити на цитруси, які хочеться запити водою, потрібно знати, на що звертати увагу при виборі, радить редакція Хочу!

Читати такожНа якому ароматі краще зупинитися взимку: більш чи менш насиченому, солодкому, морському, фруктовому?

На що варто звернути увагу при виборі

  • Хороший апельсин повинен гарно пахнути.
  • Шкірка плода має бути гладка і тверда.
  • Зрілий апельсин відчувається у руці, адже має вагу, зверніть увагу, що він не може бути дуже легким.
  • Незначна м'якість не свідчить про погану якість, це означає, що його зберігали тривалий час перед тим, як виклали на полицю.
  • Якщо зелень у верхній частині плоду дуже суха - апельсин зберігається вже дуже довго.
  • Шкірка повинна мати яскравий колір і однорідну текстуру.
  • Апельсини зривають вже стиглими прямо на дереві, отже якщо ви натрапили на кислий плід, то напевно вся партія буде однаковою.
  • Величина плода не свідчить про його смак, маленькі теж бувають смачними. А от дуже великий розмір може вказувати на надлишок "хімії" при вирощуванні.
  • Запитуйте країну походження. Найсмачніші апельсини з родом з Іспанії, США та Марокко. Часто бувають стиглі та смачні з Туреччини та Єгипту, а ось з таких країн, як Перу та ПАР – зазвичай плоди недостиглі та несмачні.

Читати такожСезонне меню: які овочі та фрукти потрібно включити до свого раціону восени, щоб покращити здоров'я

Уникайте помилок при виборі плоду і тоді ви зможете насолодитися апельсинами у повному обсязі. Адже такою кількістю вітамінів володіє далеко не кожен смачний фрукт. Та нагадуємо, не поспішайте викидати цитрусову шкірку, адже вона може знадобитися для різноманітних речей.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини