Крейда у побуті врятує від багатьох проблем

Крейда у побуті врятує від багатьох проблем

Крейда, яку ми звикли асоціювати лише зі шкільною дошкою знайдеться у будинку кожної господині. З її допомогою можна не тільки малювати, а й застосовувати для розв'язання побутових проблем.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Якщо у вас немає дітей у яких можна позичити шматочок, то варто придбати собі її на майбутнє. Для яких цілей може знадобитися шкільна крейда, розповідає tribuna.

Читати такожТільки не це! Що робити, коли електризується одяг. Лайфхак

Для чого може знадобитися крейда:

  • Сильно забруднені комірці і манжети потрібно добре потерти крейдою перед пранням. Вона забере жир і піт і відчистити речі буде значно простіше.
  • Добре допомагає справлятися з жирними плямами. Потріть крейдою і залиште на кілька хвилин. Якщо пляма дуже жирна - подрібніть на неї трохи крейди і дайте ввібрати зайвий жир.
  • Щоб надати замшевим речам первісного вигляду буде достатньо нанести крейду у вигляді пилу на речі і залишити на ніч. Зранку просто заберіть залишки і відчистіть щіточкою для замші.
  •  Забере неприємний запах у кошику з білизною.
  • Гарно відчистить срібні прикраси, які потьмяніли.
  • Крейда також відновить блиск металевих та латунних дверних ручок. Просто нанесіть крейду на них і залиште на кілька хвилин. Потім протріть ганчіркою і відполіруйте.

Читати такожЛимон і сіль згодяться не тільки до текіли: робочий лайфхак для усунення неприємного запаху на кухні

Раніше ми писали, як можна позбавитися плям на одязі від коректора. Зробіть це і від плям не залишиться навіть найменшого сліду.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини