Чим полити часник у травні та червні, щоб отримати величезні головки: схема підживлення
Як підживити озимий часник
Ми розповідали, як садити кабачки у відкритий грунт. Тепер розповідаємо про тонкощі, які варто знати, плануючи підживлення часнику.
Щоб отримати рясний урожай часнику з великими та міцними головками, важливо знати, чим його підживити у травні-червні. Саме в цей період рослина потребує посиленого харчування для формування цибулин. Розповідаємо про це разом із “Добротою”.
Травневе підживлення
Азот необхідний для активного росту надземної частини часнику. Для підживлення використовуйте аміачну селітру (1 ст. л. на 10 л води). Ця легкодоступна форма азоту сприяє розвитку пишного зеленого листя, що є запорукою гарного врожаю.
Магній покращує засвоєння фосфору та сприяє кращому вкоріненню рослини. Додайте до розчину аміачної селітри сульфат магнію (1 ст. л. на 10 л води).
Червневе підживлення
Фосфор і калій необхідні для формування великих цибулин та розвитку міцної кореневої системи. Для підживлення використовуйте розчин деревної золи (1 склянка на 10 л води). Зола - це не лише джерело фосфору та калію, але й комплекс інших корисних мікроелементів.
Дотримуючись цих простих порад щодо підживлення та догляду, ви зможете виростити часник з великими та міцними головками. Також ми розповідали, навіщо дачники поливають полуницю окропом.