Україна перейшла на зимовий час: як дізнатися точний час після переведення годинників

Україна перейшла на зимовий час:  як дізнатися точний час після переведення годинників

Сьогодні, 29 жовтня, о 04:00 українці перейшли на зимовий час, перевівши стрілки годинників назад. Втім, чи ваш гаджет і справді автоматично “перескочив” чи все ще продовжує показувати старий час? Як це перевірити - розповідаємо у цій статті на HOCHU.ua.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Від сьогодні й до останньої неділі березня 2024 року Україна житиме за зимовим часом. З механічними годинниками все зрозуміло - їх ви переводитимете вручну. А як щодо девайсів, які мали б перейти на новий час автоматично? Якщо ви не впевнені, що ваш годинник чи телефон показує правильний час - скористайтесь наступними сервісами для перевірки.

З мобільного телефону

Наберіть зі свого українського номера на клавіатурі комбінацію *160# і натисніть кнопку дзвінка. Завдяки цій нехитрій маніпуляції ви отримаєте сповіщення  з точним часом та датою. Ця послуга є безкоштовною і надається навіть тим абонентам, на рахунку яких немає коштів.

Читати такожВідбудемося легко: календар магнітних бур на листопад 2023

Зі стаціонарного апарату

Скористайтесь послугами Служби точного часу, зателефонувавши зі стаціонарного телефона на безкоштовний номер 121. А ось якщо набиратимете його з мобільного, оператор цей дзвінок тарифікуватиме.

Пошуковий запит у Google

Найпростіше, як можна дізнатися час, якщо у вас є доступ до інтернету - ввести у пошуковий рядок Google запит “точний час Україна” або ж “точний час у Києві”. Вас відкриється сторінка з точними даними про час, дату й день тижня.

Спеціальні сайти

Також існує сайт, головна задача якого зводиться до відображення точного київського часу: http://timenow.in.ua/uk. Ще один корисний ресурс - https://dayspedia.com.

Читати такожМісячний календар сприятливих і несприятливих днів у листопаді 2023 року: на які дати краще нічого не планувати

Також раніше ми писали про перехід на літній час у 2024 році. Коли і куди будемо переводити стрілки годинника - читайте тут.

Фото: apollo.online

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини