Який документ в Україні рівноцінний паспорту

Який документ в Україні рівноцінний паспорту

Іноді трапляються ситуації коли людина втратила паспорт, а необхідно терміново посвідчити особу. Адже документи можуть вкрасти чи загубитися, а відновити їх потрібен час.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Як діяти у такому випадку? Чи можливо замінити паспорт іншими документами для посвідчення особи, розповідає ligazakon, опираючись на пояснення фахівців Державної міграційної служби.

Читати такожФото на паспорт - нікому не показувати! Як фотографуватися на документи, щоб подобатися собі

Для посвідчення особи в Україні можливо використовувати такі документи:

  • закордонний паспорт, якщо ви втратили ID-картку або "паспорт-книжечка"; 
  • водійське посвідчення;
  • цифрові документи в мобільному застосунку "Дія", адже вони мають таку ж юридичну силу, як їх паперовий чи пластиковий аналог;
  • "єДокумент" - це тимчасовий документ, який посвідчує особу у період воєнного стану, його створення відбувається автоматично на підставі даних із BankID або даних біометричного документа.

Оформлення паспортних документів можна здійснити у будь-якому підрозділі Державної міграційної служби України в порядку "живої черги". Також ви можете скористатись сервісом "Електронна черга". Тут ви маєте можливість зареєструватись на зручний для вас час.

Читати такожМрієте стати водієм? Скоро процедура отримання прав зазнає змін

Вже найближчим часом паперові документи та ксерокопії відійдуть у минуле. Адже вже у більшості державних установ можна скористатися електронними документами у мобільному застосунку.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини