Віщий сон: езотерики попередили, до чого сниться срібло

Віщий сон: езотерики попередили, до чого сниться срібло

Срібло здавна вважається металом, який здатен відганяти нечисть та попереджати свого господаря про вроки та погані думки в його сторону. Сни про срібло також наділялися магічним значенням. Раніше ми писали, що означає сон про золото, а тепер розкажемо, що знаменує срібло уві сні.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Аби правильно розшифрувати сон, пригадайте усі нюанси, пише sonnyk.com.ua. Важливо, чи ви бачили срібні прикраси, чи це були речі для побуту. Також чималу роль у розшифровці сновидіння грають ваші дії зі сріблом.

Читати такожЦвєтков розтлумачив сон про татуювання

За сонником Міллера, прикраси зі срібла уві сні позначають занадто високу самооцінку сновидця. Варто бути стриманішим і менше говорити. В іншому випадку ви можете посваритися або з коханою людиною, або з начальством.

Срібні браслет або ланцюжок сняться до фінансового благополуччя. Також цей сон означає злагоду і довіру в стосунках. Сережки позначають вигідне партнерство або ж взаємні почуття у стосунках.

Віщий сон: езотерики попередили, до чого сниться срібло - фото №1

Якщо уві сні ви побачили срібну каблучку, це знак добробуту і успіху. А ще ви можете отримати пропозицію почати цікаву справу, яка в майбутньому принесе чималий дохід.

Читати такожОдним — банкрутство, другим — конфлікти. Час тлумачити сон про плащ

Посуд і столові прилади зі срібла сняться до багатства і лідерства. Якщо уві сні були сріблясті пательні, каструлі та казанки, — чекайте успіху та вигідної співпраці.

Знайти срібну прикрасу уві сні — знак чималої кількості шанувальників для жінки. Проте жоден їй не сподобається. Срібна монета сниться до проблем із фінансами.

Віщий сон: езотерики попередили, до чого сниться срібло - фото №2

Чистити срібло — до хвороби. Загубити прикрасу зі срібла — до депресії та пригнічення. Якщо уві сні ви вибирали чи отримали подарунок із цього металу — до кохання.

Читати такожПеремога чи вагітність? Віщуни розтлумачили сон про море

Раніше ми писали, до чого сниться рубін. Езотерики розтлумачили це сновидіння та розповіли, кому варто бути обережним.

Фото: Pinterest

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини