Дивовижна веселка: поліцейські зафіксували з гелікоптера повне коло (ФОТО)

Дивовижна веселка: поліцейські зафіксували з гелікоптера повне коло (ФОТО)

У мережі з'явилося рідкісне фото веселки. Поліцейським із Великої Британії вдалося зафіксувати повне коло веселки, яке зазвичай ніхто ніколи не бачить.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Рідкісне явище — повноцінна веселка, яку можна побачити лише з неба, тепер зафіксована на світлині у Twitter. Такий кадр упіймали правоохоронці підрозділу Національної поліцейської повітряної служби Південно-Західного та Вельського регіону, що базується в Сент-Атані у Великій Британії.

Читати такожВід тепла до снігопадів: якою буде погода в Україні у листопаді 2023 року?

Веселка з'явилася над долиною Гламорган. Зазвичай люди бачать лише її частину. Форма і відтінки кольорів залежать від того, де стоїть людина, і яка погода в цей час. Веселка утворюється краплями води, які падають на землю. Саме вони і є тією повною дугою, яку не видно знизу.

Дивовижна веселка: поліцейські зафіксували з гелікоптера повне коло (ФОТО) - фото №1

@NPASSouthWest

Наші пращури вважали, що побачити повне коло веселки можуть лише обрані. Для них відкривається знак із небес про те, що скоро усі негаразди завершаться, а мрії збудуться.

А ще, коли люди бачили веселку в полі чи в лісі, то ставили на місце її початку тарілку із тушкованою морквою. Вважалося, що по веселці до своєї улюбленої справи спуститься лепрекон. І, поївши гостинець, у тарілці залишить золоті монетки.

Читати такожВідбудемося легко: календар магнітних бур на листопад 2023

Дивовижна веселка: поліцейські зафіксували з гелікоптера повне коло (ФОТО) - фото №2

Freepik

Дивовижна веселка: поліцейські зафіксували з гелікоптера повне коло (ФОТО) - фото №3

Freepik

Раніше ми писали про осінню погоду. Синоптики розповіли, чи буде холодно у листопаді 2023 року, і як часто ітимуть дощі.

Головне фото: Freepik

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини