"Набери!”: благає Нікіта Кісельов свою кохану у новій пісні “+380” (ВІДЕО)

Музика
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Нікіта Кісельов
Фото: пресслужба

Сповнений кохання співак та композитор Нікіта Кісельов презентував нову чуттєву композицію

Популярний український Нікіта Кісельов, трек якого набрав понад 5 млн переглядів на YouTube, повернувся у музичні чарти з новою композицією. У новому синглі “+380” артист заспівав про болісний розрив стосунків та поділився власними почуттями. Більше деталей — дізнавайтеся нижче!

“+380” — це пісня про двох людей, що розірвали стосунки, втім їхнє кохання ще живе. Ліричний герой вірить, що лише один телефонний дзвінок може все змінити та повернути їхнє колишнє щастя.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Як і притаманно закоханим, хлопцю все нагадує про дівчину: він бачить її образ в зорях та мимохіть чує її голос. Кожен рядок пісні пронизаний надією на зустріч, на хоч маленьку розмову, яка розпалить вогонь кохання та пристрасті, що попри розставання ще не догорів.

Нікіта Кісельов поділився, що для нього ця пісня є дуже особливою. Адже писав її в момент, коли переживав схожі почуття, як і ліричний герой.

Я як ніхто інший знаю, що одна відверта розмова може все змінити, адже в будь-яких стосунках вміння розмовляти є ключовим. Цією піснею я хотів закликати усіх закоханих боротися за свою любов, як важко б не було часом, адже знайти свою рідну душу дуже важко, а ось втратити можна в одну мить,
— розповів нам співак.
Нікіта Кісельов
Фото: пресслужба
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, днями онучка секретаря РНБО Маша Данілова презентувала пісню про нескінченну любов до Азовського моря та незламних міст. Артистка випустила нову композицію відразу після того. як відсвяткувала своє 17-річчя.