Оце так Жук! В мережі активно поширюється ролик, на якому відомий хореограф мацає Тіну Кароль за сідниці (ВІДЕО)

Оце так Жук! В мережі активно поширюється ролик, на якому відомий хореограф мацає Тіну Кароль за сідниці (ВІДЕО)

Вочевидь, між Тіною Кароль та Дмитром Жуком, які трималися разом за руки, справді щось таки є більше, ніж просто робочі стосунки. Подробиці - в нашому матеріалі.

Оцінка
- 3.56 з 5 можливих засновуючись на 9 голосів
Related video

На такі думки наштовхує короткий відеоролик, який у своїх соцмережах розповсюдила одна з фан-сторінок артистки. Відомо, що відео зроблене на одній з репетицій поп-діви. Про це повідомляє ТСН.

Читати також"Я хочу відчути твоїх обійм солодкий гріх": Тіна Кароль приголомшила новою композицією про заборонене кохання (ВІДЕО)

Як бачимо з ролику, Тіна та Дмитро були ну дуже близькі один до одного. В певний момент, Жук взагалі дозволив собі зайвого та почав торкатися та гладити сідниці Кароль.

А можливо такі прояви уваги від симпатичного хореографа і не були зайвими для Тіни, адже неозброєним оком видно, що їй подобається дії танцівника і вона усміхається йому у відповідь. Фанати ж не перестають вітати улюблену співачку з тим, що нарешті вона вже не самотня. У своїй більшості вони переконані, що пара точно перебуває у стосунках.

Читати такожУ Тіни Кароль багаторічний роман: блогер розкрив ім'я її обранця (ВІДЕО)

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як 14-річний син Тіни Кароль приревнував маму через близькість із чоловіком. Відвідавши ресторан, артистка зустріла учасника шоу "Танці з зірками" Дмитра Жука, а він, зі свого боку, запропонував їй станцювати. Судячи з реакції Веніаміна, яка потрапила на камеру, він залишився не дуже задоволений близькістю знаменитої мами з Дмитром.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини