Талія запливла, великі сідниці: Полякова показала, як виглядають її зайві 8 кг (ФОТО)

Новини шоубізнесу
Станіслав Кармазін

Станіслав Кармазін

Редактор стрічки новин

Популярна українська виконавиця Оля Полякова, яка зовсім нещодавно зізналася, що за два тижні набрала цілих 8 кілограм, показала, який наразі має вигляд, Подробиці - в нашому матеріалі.

Зокрема, 22 листопада у себе в Instagram Stories Полякова розповсюдила короткий ролик, на якому видно як вона позує у купальнику. Оля заявила, що вирішила зробити це відео, аби показати, як змінилося її тіло після того, як  вона серйозна набрала у вазі.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Варто зауважити, що знаменитість поставилася до себе максимально критично. Як виявилося, їй дуже не подобається, що талія в неї стала дещо більшою. Полякова заявила:

Розумію, що для багатьох така форма є бажаною. Для мене це дуже багато. Талія запливла трошки, великі, дуже гарні сідниці,

– позуючи біля дзеркала написала співачка про свої зміни.

"Талія запливла, великі сідниці": Полякова розкритикувала свій зовнішній вигляд після несподівано набраних 8 кіло (ФОТО) - фото №1
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як Оля Полякова розповіла, як одного разу її жорстко підставила Анна Трінчер.  Полякова пригадала, як у свій час Трінчер зробила їй зауваження у публічному просторі. Аню тоді не влаштувало те, що Оля нібито надмірно застосовує фільтри для своїх постів в Instagram.