"Хто ж повірить, що я така божевільна?": Шеннен Догерті зізналася, чому зникла після 3 сезону "Усі жінки - відьми"

Новини шоубізнесу
Станіслав Кармазін

Станіслав Кармазін

Редактор стрічки новин

Знаменита американська акторка, зірка серіалів "Беверлі-Гіллз" та "Усі жінки - відьми" Шеннен Догерті, яка хворіє на рак, ошелешила своїх фанів відвертим щодо знаменитого проєкту про чаклунок, який вона, як виявилося, залишила не за власною ініціативою. Подробиці - в нашому матеріалі.

Про це повідомило авторитетне видання  Huff Post.  Зокрема, Догерті, яка зіграла Прю у серіалі "Усі жінки - відьми" зізналася про це в одному зі своїх інтерв'ю.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Тепер же, акторка повідомила, що її відхід із шоу відбувся не за власним бажанням. Зокрема, Шеннен пояснила, що всьому виною стала інша зірка проєкту, а саме мова йде про Аліссу Мілано, яка зіграла роль Фібі у вищевказаному серіалі. Вона, як виявилось поставила ультиматум перед розробниками. Мовляв, або вона, або Догерті. Мілано навіть хотіла подати до суду на Шеннен, за нібито створення ворожої ситуації під час зйомок серіалу.

Відтак, продюсери вирішили пристати на пропозицію Алісси та звільнили Догерті після третього сезону. Проте, це рішення було подано як ініціатива її самої відсторонитися від творчого процесу та полишити його. Сама ж Догерті, коли дізналася про це, сказала наступне:

Хто ж повірить, що я така божевільна, щоб залишити популярне шоу?

Нещодавно ж, 52-річна акторка вирішила розповісти, чому так довго приховувала істинну причину свого відсторонення від знаменитого серіалу. Онкохвора Догерті сказала:

Не можна знову і знову розповідати ту саму історію, якщо це неправда.

"Хто ж повірить, що я така божевільна?" Шеннен Догерті зізналася, чому зникла після третього сезону із серіалу "Усі жінки - відьми" - фото №1
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як онкохвора Шеннен Догерті розлучилася з чоловіком. Він зізнався, що вже два роки зраджував їй.