Над феєричним поверненням Люксембургу на Євробачення працював українець! Що відомо про підготовку перформансу Fighter

Новини шоубізнесу
2 631
Юлія Кацаєва

Юлія Кацаєва

Заступниця головного редактора

Євробачення 2024 - Люксембург
Фото: eurovision.tv

Український режисер Герман Нєнов розказав, як створювався номер-фіналіст Євробачення 2024

Люксембург — одна із країн-засновниць Євробачення не брала участі у ньому тридцять років. Проте у 2024 році вона повернулась на конкурс із яскравою молодою учасницею — співачкою Талі Голаргент. Але, виявилося, цього року українці працювали не тільки над створенням номера для alyona alyona & Jerry Heil! Адже креативним директором перфомансу для Талі Голергант, учасниці від Люксембургу, став відомий український режисер та креативний продюсер Герман Нєнов. Більше деталей дізнавайтеся на Хочу!

Варто зазначити, що це не перша робота Германа з легендарним музичним конкурсом, адже минулого року він вже був креативним продюсером Євробачення 2023 від України. Тобто відповідав за усі прояви України на цьому конкурсі — створював виступи, візитки, інтервал та опенінг акти.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video
Євробачення 2024 - Люксембург
Фото: eurovision.tv

Над перфомансом Fighter, який пройшов у грандфінал, працювали дві команди — люксембурзька та київська. Робота розпочалась ще за три місяці до Євробачення. Над проєктом працював відомий хореограф Олег Жежель, розкадрування номера робила Марина Шалєва, провідний режисер телебачення. Художником по світлу був Євгеній Костира, відомий в Україні за багатьма роботами. А костюми для балету створювали MU Production — саме вони розробляли національний костюм для представниці України на конкурсі “Міс Всесвіт”. Команди двох країн працювали у своїй більшості в режимі онлайн. Більшість продакшну відбувалася в Києві, його адаптація — в Люксембурзі, а вже фінальні зведені репетиції команда провела в Мальмо.

Такий само досвід тільки в більших масштабах ми мали торік у Ліверпулі та зрозуміли, що це — робоча схема. Головна ідея цього перформансу — за свою мрію варто боротися. Цей перформанс — переосмислення шляху кожного борця-мрійника, який наважується вийти з власних рамок буденності та почати виснажливий шлях і боротьбу за свою мрію.
Ми починаємо номер всередині квадратної рамки, яка символізує рамки, в яких, на жаль, живе більшість людей, і вони не наважуються зробити крок вперед до своєї мрії. В номері присутній символ ягуара, він означає, що для того, аби досягти своєї мети, іноді треба бігти швидше, ніж ягуар. Артистка танцює на розпеченій лаві, це означає, що шлях до мрії часто йде через випробування. І потрібно йти його і по розпеченій лаві, і по лезах ножа, і по розбитому склу,
— пояснює режисер Герман Нєнов.

Для усієї команди Люксембургу у першому ефірі інтрига трималась до останнього, адже коли оголошували список країн, що пройшли до фіналу, Люксембург назвали останнім. За словами режисера, ідея номера повинна бути близькою більшості українців, адже те, про що зараз мріє майже кожен з нас — це Перемога.

Передфінальна частина номеру — це символічна розмова кожного борця із самим собою, в той момент, коли хочеться здатися, опустити руки та не йти вперед. А фінал — це перемога. Перемога над собою. Перемога над усіма викликами та сумнівами. Боріться за свою мрію, вона того варта!
— додав Герман.
Євробачення 2024 - Люксембург
Фото: eurovision.tv
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, також ми детально розповідали про представника Фінляндії, який засвітив на сцені голі сідниці. Неочікувано пісню No Rules! артист Windows95man вирішив виконати без шортів.