Віктор Павлік, в якого зовсім нещодавно зупинилося серце, показався після оперативного втручання та замилував зверненням до підписників (ФОТО)

Новини шоубізнесу
1 274
Софія Мельник

Софія Мельник

Редакторка стрічки новин

Віктор Павлік
Фото: Скриншот

Молода дружина співака показала чоловіка під час його реабілітації

Популярний український співак Віктор Павлік, в якого зупинилося серце та який переніс тяжку операцію, показався у мережі після оперативного втручання. Подробиці - в нашому матеріалі.

Молода дружина артиста Катерина Реп'яхова вже розповсюдила перші світлини свого чоловіка та повідомила, що тепер з його здоров'ям все добре. Окрім того, Катерина зауважила, що Павлік досить легко переніс реабілітаційні процедури. Ба більше, артист відразу після переведення з реанімації у звичну палату почувався при здоров'ї, а вже за тиждень після оперативного втручання Віктор взяв гітару до рук.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

До речі, Реп’яхова повідомила, що її коханому не розрізали грудну клітку задля того, аби замінити серцевий клапан. Медики лише зробили надріз у зоні серця.

Хірурги зробили Віктору Франковичу мінідоступ. Таким чином реабілітація буде в рази швидше, вона вже минає… Тобто йому не розрізали повністю грудну клітку, не розводили ребра, а зробили мінінадріз і клапан заводили через судини. І його стан здоров'я дозволив це зробити, тому вчора він вже взяв гітару в руки та співав,
- розповіла Реп'яхова.
Пост дружини Віктора Павліка
Скриншот
Пост дружини Віктора Павліка
Скриншот
Пост дружини Віктора Павліка
Скриншот
Пост дружини Віктора Павліка
Скриншот

Обраниця артиста заявила, що виконавець довго не міг наважитися на оперативне втручання, проте на його рішення вплинув син. Іншими словами, він зробив це для своєї дитини.

Привіт всім, кохані мої, любі підписники. Катюшо, я тебе так люблю, зайченя, ти собі уявити не можеш, сонечко!
- звернувся Павлік до дружини та підписників.
Пост дружини Віктора Павліка
Скриншот
Пост дружини Віктора Павліка
Скриншот
ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як дружина 58-річного Віктора Павліка показала вагітних животик. Катерина Реп'яхова повідомила прихильникам радісну новину.