Блогер Спартак Суббота пояснив причину, чому він досі не мобілізований на фронт (ВІДЕО)
![Спартак Суббота заявив, що поки не оновлював дані в ТЦК - відео Спартак Суббота розповів про оновлення даних у ТЦК](https://hochu.ua/static/content/thumbs/780x468/2/cb/75yi3i---c5x3x50px50p--8b879a8d1b72bd589e440e6f52759cb2.jpg)
Медійник розповів про вектор діяльності, яким планує зайнятися найближчим часом
Відомий український блогер Спартак Cуббота, який заручився, зізнався, що не боїться служити в ЗСУ, однак поки не планує іти до військкомату. Подробиці - в нашому матеріалі.
Відтак, Спартак зізнався, що від походу до ТЦК його зупиняє навчання на докторантурі. Про це він розповів в інтерв'ю ютуберу Славі Дьоміну.
Нагадаємо, що блогер свого часу навчався у суворовському училищі, однак попри це, Суббота переконаний, що це не можна вважати повноцінним військовим вишколом. Спартак зазначив, що до початку повномасштабного російського вторгнення він оновив свої дані ТЦК і отримав військовий квиток.
Дані в ТЦК ще не оновлював після виходу закону. Але я оновлював дані прямо за кілька тижнів до повномасштабного вторгнення. Отримав військовий квиток. Все, що треба, зробив буквально за кілька днів до повномасштабки. Тому що було таке відчуття, що щось буде, і хай воно собі буде, хай буде воєнний білет, він зайвим не буде. Тому я оновив,
Я зараз в докторантурі, якщо я буду продовжувати навчання. Була кандидатська, зараз докторантура. Вона закінчиться, після неї або викладацька діяльність, залежно від того, куди я буду рухатися, або в науково-дослідницькому напрямку, або у викладацькому. Тому треба буде йти оновлювати дані,
Дивитися з 51:08
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Спартак Суббота повернувся на YouTube. Тепер він знімає відео для росіян.