Скандальна блогерка Софія Стужук вразила наповал невдалою пластикою обличчя (ФОТО)

Скандальна блогерка Софія Стужук вразила наповал невдалою пластикою обличчя (ФОТО)

Софія Стужук не на жарт здивувала користувачів Мережі своїм опухлим обличчям. Скандальна блогерка зробила чергову пластику, однак цього разу щось пішло не так. Фото одіозної зірки дивіться у нашому матеріалі!

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

В Мережі активно обговорюють нові зміни в зовнішності Софії Стужук. Блогерка, яка зреклася України, засвітила "своє" деформоване обличчя. Спершу користувачі мережі припустили, що її бджоли покусали, але виявилося, що це результат невдалої пластики.

Читати такожАні Лорак переспівала свій "хіт" 2001 року: тепер це присвята "самотнім мос*алям" (ВІДЕО)

Нещодавно Стужук знову звернулася до послуг хірургів. Після операції їй слід було триматися режиму відновлення, проте знаменитість вирішила не дотримуватися його. Це призвело до випадіння скоби з щоки та спотворило її обличчя.

Скандальна блогерка Софія Стужук вразила наповал невдалою пластикою обличчя (ФОТО) - фото №1
 
Скандальна блогерка Софія Стужук вразила наповал невдалою пластикою обличчя (ФОТО) - фото №2

Варто зазначити, що це не перша пластична операція для Стужук. Скандальна блогерка вже робила мамопластику, ринопластику та інші хірургічні втручання в обличчя, змінюючи свій зовнішній вигляд. На цьому фото ви можете побачити, як Софія виглядала раніше.

Скандальна блогерка Софія Стужук вразила наповал невдалою пластикою обличчя (ФОТО) - фото №3

Нагадаємо, що Софія Стужук досі не висловила своєї позиції щодо війни в Україні. Спочатку блогерка показувала абсолютну незацікавленість у подіях, що відбуваються в її країні, а тепер почала демонструвати проросійську позицію. Після початку повномасштабного вторгнення Софія переїхала до Латвії. Там вона зараз мешкає зі своїм новим чоловіком.

Читати такожЗмінила паспорт і зникла із соцмереж: чим зараз живе хореограф Тетяна Денисова

У вересні "фанати" Софії Стужук зірвали її захід у Польщі через проросійську позицію блогерки. Однак вона удала, що не зрозуміла справжньої причини мітингу.

Фото: instagram.com/sofia_stuzhuk/

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини