Мало хто знає: яке м’ясо не підходить для шашлика

Мало хто знає: яке м’ясо не підходить для шашлика

Ми розповідали, як відмити плями після грибів. Тепер, поки не стало занадто холодно і можна ще вийти на вулицю і посмажити шашлик, розповідаємо, яке м’ясо не підходить для цього способу приготування.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Шашлик - одна з найбільш популярних страв на грилі або мангалі. Втім, щоб повною мірою насолодитися його смаком та ніжністю, важливо вміти правильно вибирати м'ясо для шашлику. Про це розповіли на порталі “Главред”.

Читати такожСалат із картоплею, який замінить вам обіди і вечері: ситна та швидка страва (РЕЦЕПТ)

Шашлик з баранини

Цей вид м'яса спочатку почали використовувати на Сході. Баранина не містить такої кількості холестерину, тому вважається більш корисною в порівнянні з іншими видами м'яса. І це гідне м’ясо для цього способу приготування, якщо вибирати вирізку або корейку. Саме ці частини вважаються найніжнішими частинами баранини. Однак деякі гурмани віддають перевагу саме задній частині або спинній частині з ребрами.

Шашлик зі свинини

Свинячий ошийок багато хто вважає ідеальним варіантом для шашлику. Також чудово пасує м'ясо вздовж хребта, але у цих шматках важливо видалити зайве сало. Для любителів також підходять корейка та реберця. Не варто пробувати готувати шашлик з окосту або лопатки - такий шматок м’яса вимагатиме особливої майстерності та досвіду.

Шашлик із курки

Курятина – найбільш економний та швидкий варіант для шашлику. У філе найбільше чистого м’яса, але ці шматочки легко можуть стати сухими. Тому саме грудка є поганим варіантом. Разом із тим, найкращими рішеннями для шашлику з курки вважають стегна та гомілки.

Читати такожДомашнє згущене молоко за 10 хвилин: втричі смачніше, ніж магазинне (РЕЦЕПТ)

Оберіть ту частину, яка вам подобається найбільше. Також ми розповідали, які продукти не варто зберігати в пластикових контейнерах.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини