Поради, які допоможуть заощадити: секрети планування, які врятують ваш гаманець перед новорічними застіллями

Їжа
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

Ми розповідали, як готувати святкові салати, щоб вони якомога довше зберігались. Тепер ділимось порадами з підготовки до організації застіль, які допоможуть заощадити.

Для українців Новий рік видається напруженим як морально, так і фінансово - адже після донатів на армію не так багато коштів залишається на такі речі, як святкування. Але навіть попри це можна смачно організувати святковий стіл і не витратити при цьому усі свої заощадження. Є прості поради, які допоможуть зекономити.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Завчасно підготуйте список продуктів та меню

Якщо ви плануєте застілля, заплануйте, скільки людей дуже та формуйте меню згідно з вподобаннями близьких. Можна навіть обговорити з кожним членом родини, що вони бажають бачити на столі.

Маючи перелік страв, складіть список покупок. Краще мати його завчасно і купувати продукти потроху - тоді можна уникнути ситуації, коли “передсвятковий” чек боляче б’є по гаманцю.

Знаючи кількість людей, можна запланувати й кількість їжі. Орієнтуйтеся на те, що одна людина в середньому з'їсть від 50 до 100 г кожної закуски.

Також можна схитрувати і при складанні меню вибирати ті інгредієнти, які між собою часто поєднуються. Наприклад, ковбаса, шинка та запечена курка підійдуть і для салатів, і для нарізки.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Стежте за акціями - так можна заощадити на продуктах, які не зіпсуються швидко. Також ми розповідали, як правильно обирати майонез.