З чого насправді роблять локшину швидкого приготування: відповідь може здивувати
Не всі знають, з чого її роблять
Ми розповідали, чому не варто викидати цибулеве лушпиння. Тепер розповідаємо про такий популярний продукт, як локшина швидкого приготування.
Її багато хто час від часу вживає, однак мало хто знає, з чого її роблять та як саме. Детально про це розповідаємо разом з порталом “Главред”.
Локшину винайшли ще в XVI столітті в Китаї. Однак масове виробництво розпочав японець Андо Момофуку в 1958 році. В Україні цей продукт з'явився в 90-х роках XX століття.
З чого роблять локшину
У складі тіста борошно, вода, іноді крохмаль або гуарова камідь. Щоб висушити локшину, її готують в киплячій рослинній олії. Упаковки фасують у брикети локшини, пакетики з овочами, спеціями, сіллю та олією/соусом.
Локшина популярна, адже вона швидко готується і здається дешевою. А ще її доволі легко зберігати впродовж тривалого часу.
Однак користі від неї не дуже багато. “Мівіна” дуже швидко перетравлюється, залишаючи після себе почуття голоду. Та й дешевою вона лише здається - це можна зрозуміти, варто тільки порахувати вартість кілограма такої локшини.
Альтернативи локшині - це звичайні супи з вермішеллю, салати з овочами та макаронами, каші тощо. Також ми розповідали, що означають позначки на яйцях в супермаркеті.