10 нових казок у гарному звучанні: де шукати цікаві аудіорозповіді для малечі - українською (ВІДЕО)

Діти
Софія Мельник

Софія Мельник

Редакторка стрічки новин

Казкові персонажі, картинка
Фото створене ШІ для Хочу!

Це цікаві казки та дитячі історії у красивому звучанні

Казки — частина щасливого дитинства для кожного малюка. Звісно, далеко не всі розповіді можуть виявитися однаково корисними для дитини, проте, якщо ви шукаєте якусь цікаву аудіоказку, ми підкажемо, де їх багато, та ще й гарному звучанні!

Спеціальний проєкт під назвою “Казки на ніч” веде “Суспільне”. Загалом до їхнього релізу увійшло 40 аудіоісторій, серед яких є як народні казки, так і твори сучасних авторів. А нещодавно на платформах з’явилося поповнення — ще 10 цікавих казок, озвучених відомими українськими митцями, артистами та професійними ведучими.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Казкові новинки від “Суспільного”:

🔸 “Чарівні шкарпетки” (озвучує Надія Парфан). У лісі дуже тихо. Всі звірі солодко сплять у своїх домівках. Усі, крім маленького Білченяти, яке ніяк не може заснути. Навіть матуся і татусь не могли заспокоїти малюка. Які чари допомогли Білченяті заснути, слухайте в казочці.

🔸 “Драконова наречена” (озвучує Лукʼян Галкін). В заморськім краю жив собі один чоловік, який мав дві дочки. Обидві були гарні та дуже відрізнялися між собою. Кіцу була добра й лагідна. А Сюске — жорстока й гордовита. Якось почув їхній батько, що король-сусід шукає дружину для свого сина. Які пригоди чекали на сестер далі — слухайте у казочці.

🔸”Кіт Альбер” (озвучує Юлія Девда). Якось маленька чорна киця Клара залізла на височенний дуб і ніяк не могла з нього спуститися. Їй стало страшно і вона гірко заплакала. А ще киця дуже хотіла їсти. Повз той дуб проходив Кіт Альбер та чи допоміг він спуститись Кларі з дерева? Дізнаєтесь у казочці.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

🔸”Танцюй, як журавель” (озвучує Віталіна Біблів). Казка про маленьку ведмедицю Даринку, яка хотіла танцювати так само гарно, як журавлі перед відльотом на зимівлю до теплих країв. Чи вийшло в Даринки навчитись танцювати, слухайте в казці.

🔸”Юрза-Мурза і стрілець-молодець” (озвучує Василь Чорношкур). Казка про сміливого стрільця-молодця, який переміг злого змія та потоваришував із Юрзою-Мурзою, яка могла виконати будь-яке бажання. Як вони перемогли царя — слухайте у казці.

🔸”Річка коали Джо” (озвучує Катерина Міхаліцина). Казка про коалу Джо, який щодня висів на гілках дерева, спостерігаючи за річкою. Якось Джо зрозумів, що милуватись краєвидами самому дуже сумно. Як маленький коала зустрів подругу, слухайте в казочці.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

🔸”Король з ослячими вухами” (озвучує Андрій Соколов). Казка про короля з великою таємницею: він мав ослячі вуха. Перукарка Мег пообіцяла зберегти таємницю та бажання поділитись секретом не давало їй спати, тож дівчина зізналась дереву. А з того дерева потім зробили арфу для свята у палаці. Яку ж пісню заграла арфа, слухайте у казці.

🔸”Гаряча казка” (озвучує Наталя Сумська). Казка про те, як гарячі пиріжки зробили спеку у місті. Тітонька Горпина, майстриня у випіканні пиріжків, так захопилась процесом, що розжарила піч на все місто. Від спеки мешканці почали кликати до господині мера, поліцію та пожежників, але ніхто не зміг змусити Горпину відкласти улюблену справу. Чи зможе хтось зупинити її, допоки місто не перетворилось у пустелю? Слухайте в аудіоказці.

🔸”Казка про оленят” (озвучує Андрій Діхтяренко). Казка про двох оленят Петті та Діді, які вихвалялись силою й спритністю своїх татусів. Аж раптом могутній тато Петті, з великими рогами, застряг між кущів тернини. Хто допоможе оленю вибратись? Слухайте у казці.

🔸”Лови темряву” (озвучує Олена Браілова). Казка про те, як мишка Льоля боялась темряви. Тато вчив її, що темрява — це відпочинок, а страхи можна подолати, розмовляючи про них. Та мишка все одно боялась темряви, адже в ній не видно навіть свого хвоста! Чи поборола страх Льоля? Дізнайтесь у казці.

Слухати дитячі аудіоісторії можете на таких цифрових майданчиках:

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Нагадаємо, раніше ми розповідали, чи нормально ходити на гурток разом з дитиною. Відповідь на це питання дає психолог Дмитро Карпачов.