Щоб гроші вас не розлучили: сімейний конфлікт з фінансовим присмаком
Після одруження і незабутньої шлюбної ночі настають звичайні будні. Саме від обох партнерів залежить - будуть вони яскравими та радісними чи перетворять дні сіру рутину. За статистикою майже половина розлучень трапляються через фінансові проблеми у сім'ї.
Фінансові непорозуміння виникають досить часто і можуть призвести до негативних наслідків. Фінансова залежність від партнера посилює нерівноправ'я. Які найбільш розповсюджені конфлікти бувають через гроші у сімейних стосунках, розповідає uyut.
Різне ставлення до фінансів
У кожній сім'ї були свої правила і відношення до грошей, часто таку ж модель поведінки запроваджують партнери у своїй родині. Конфлікт трапляється, коли ці фактори не враховуються, не обговорюються і не беруться до уваги. Часто це трапляється у шлюбі з іноземцем, адже відношення до сімейного бюджету скрізь зовсім різне.
Непогоджені витрати
Причиною непорозуміння можуть стати витрати непогоджені з партнером. Незаплановані покупки при хаотичному веденні бюджету можуть призвести до сварки. Контролюйте надходження грошей і обговорюйте плановані витрати.
Бюджет на комусь одному
Якщо веденням бюджету займається годувальник сім'ї, то часто він не враховує порад і побажань залежної половинки.
Малі заробітки
Сварки починаються через неможливість придбати те, що хочеться, а зароблені гроші покривають лише базові потреби.
Бюджет буває загальний, роздільний та змішаний. У кожного свої плюси та мінуси. Ви повинні обирати свою модель керування фінансами детально все обговорюючи і приходячи до єдиного рішення. Адже, коли в сім'ї роль годувальника припадає лише на чоловіка чи дружину, порозумітися буває складно і суперечливо.