Візажист розповіла секрет збільшення губ без уколів

Візажист розповіла секрет збільшення губ без уколів

Якщо ви мрієте про більші, або пухкіші губи, не обов'язково іти в салон краси для корекції. Можна зробити це за допомогою грамотного макіяжу. Раніше ми писали, як уникнути розшарування макіяжу, а тепер розкажемо, як власноруч візуально збільшити свої губи.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Візажист Аліна Самсонова поділилася доступними та легкими секретами по збільшенню губ, пише vogue.ua. Зі слів експерта, усе можна коректувати за допомогою макіяжу.

Читати такожЯка помада вас миттєво зістарить, а яка - візуально омолодить: обираємо правильний колір

Спочатку адекватно оцініть свої губи. Якщо вони від природи пухкі, то не потрібно їх робити ще більшими за допомогою макіяжу. Інакше ви будете виглядати вульгарно і неприродно.

Макіяж, який візуально збільшить губи, потрібно робити на підготовлену поверхню губ. Виділіть час до того, як ви будете фарбуватися. Нанесіть на губи живильний зволожуючий бальзам, олійку чи масло для губ. Тільки після цього макіяж буде виглядати якісно.

Один з можливих способів збільшення губ, який я застосовую в образах для червоної доріжки, передбачає використання олівця для брів або тінту,

— розповіла Самсонова.

Візажист розповіла секрет збільшення губ без уколів - фото №1

@alinasamssonova

Додала, що вони повинні бути трішки темнішими від природного пігменту для губ, і виключно холодного відтінку. Якщо це правило порушити, рот буде виглядати “злісно” або сумно.

Читати такожВиглядайте розкішно: названо наймодніші кольори помади для жінок 40+

Контуром злегка збільшіть свої губи. Якщо це нижня губа, то за її природний край можна виходити лише в центрі. Кутики не чіпайте, або ж промальовуйте їх так, аби було ледве видно. Найкраще — це “витягнути” до країв колір з середини.

За природний контур нижньої губи можна виходити тільки в центрі, а кутики варто промальовувати зовсім легко за природним контуром або навіть не чіпати ці місця взагалі. Уже потім, під час розтушовування, ми "дотягнемо" колір зсередини.

Візажист розповіла секрет збільшення губ без уколів - фото №1

@alinasamssonova

Що ж стосується верхньої губи, то тут — навпаки. Починайте з кутиків. Так буде легше вивести правильну форму. Обводячи губу, за 1 — 1,5 см починаємо виходити за контур. А потім цей новий контур потрібно розтушувати, не порушуючи форму. Після цього найважливіший момент — розтушувати новий контур, зберігаючи форму.

Читати такожЯк підібрати тональник, який ідеально ляже: лайфхак для вибору в магазині

Раніше ми писали, як реабілітувати туш. Експерт розповів, що робити, якщо ваша туш засохла. Не варто її одразу викидати.

Главное фото: Pinterest

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини