Коли у 2024 році садити кабачки на розсаду: сприятливі дні за місячним календарем

Сад і город
Марія Дума

Марія Дума

Редакторка стрічки новин

росте розсада у горщику
24 канал / Кабачкова розсада зовсім невибаглива

Все залежить від правильних термінів

Кабачки - це культура, дуже популярна серед городників, адже при мінімальному догляді вона завжди дає щедрий врожай. Ми розповідали про популярний сорт цього овочу. Тепер розповідаємо, які дні у 2024 році будуть сприятливими для висівання цієї культури.

Разом з порталом “УНІАН” ділимось порадами щодо висівання кабачків. Це невибагливі рослини, однак отримати від них максимальну користь можна тільки якщо вчасно висадити і вчасно зібрати.  

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Садимо кабачки: розсада та відкритий грунт

На розсаду кабачки садять у другій половині квітня. Це за 20-25 днів до пересадки. Якщо ж обираєте одразу садити у відкритий грунт, то робіть це у першій половині травня, коли земля достатньо прогріється.

Сприятливі дні за місячним календарем

  • У квітні: 4, 9, 10, 18, 23, 27-30.

  • У травні: 1, 9, 10, 14-19, 25.

Як виростити кабачки: важливі деталі

Перед посадкою насіння у горщики для розсади чи у землю замочіть його у теплій воді на 3 години. Не перетримуйте розсаду - це дуже важливо. Пересадіть готові пагінці на ділянку не пізніше, ніж через 25 днів після посіву.  

Для постійного місця вибирайте сонячну ділянку з пухким ґрунтом. У посушливі періоди поливайте кабачки раз на 10 днів.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Так ви зможете виростити рослини, які потім віддячать щедрим врожаєм. Також ми розповідали про надзвичайно вдалий метод вирощування полуниці.