Мова емодзі: ці смайлики не варто використовувати у листуванні
Емодзі - сучасний інструмент комунікації
Кожен сучасний телефон та гаджет має вбудовану мову емодзі. Це новий універсальний інструмент комунікації. Смайли, появою яких ми завдячуємо Японії, активно використовуються у повідомленнях та особистому листуванні з коханим.
Багато людей вже звикли замінювати слова веселими чи сумними смайликами у листуванні зі знайомими чи друзями. Але чи допустимо використовувати їх у кореспонденції, щоб бути правильно зрозумілим, розповідає ukr.media.
Емодзі допомагають виразити емоції, які переповнюють людину та сприяють полегшенню спілкування. Проте від деяких з них потрібно відмовитися.
Які смайлики не використовувати при листуванні:
“Палець вгору”. Зазвичай, це застосовується, що виразити схвалення чи погодження. Але фахівці пояснюють, що це має пасивно-агресивний і грубий настрій.
Смайлик “божевільного обличчя”. Зображення косоокого смайла з висунутим язиком. Часто люди використовують його, щоб показати, що вони засмучені чи не почуваєтеся безпечно. На думку фахівців ви не можете довіряти співрозмовнику, ніби у вас немає особистих кордонів. Краще використати грайливий підморгуючий смайлик із висунутим язиком.
Смайлик "одурманене обличчя". Це викликає хибне враження і зайві питання: людина схиблена чи п’яна?
Смайлик “янгол”. Може скластися враження, що людина боїться взяти відповідальність за свою поведінку. Ви думатимете, що це мило, але насправді інфантильно.
Раніше ми писали про етикет сучасного спілкування. У яких випадках можна дзвонити людині, а у яких - краще зателефонувати, щоб не здатися нав’язливою нахабою.