Якою буде в Україні зима в 2023/24? Синоптики попереджають про аномальну температуру

Якою буде в Україні зима в 2023/24? Синоптики попереджають про аномальну температуру

Синоптики прогнозують, що зима здивує українців аномальною погодою. Яких температур варто чекати в Україні взимку? Дізнайтеся в нашому матеріалі!

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

За словами завідувачки відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту Віри Балабух, очікується, що зима цього року в Україні буде надзвичайно теплою. Температура повітря у зимові місяці буде вищою на 2-3 градуси в порівнянні з кліматичною нормою 1991-2020 років.

Читати такожКоли піде сніг і настане справжня зима? Синоптики поділилися прогнозом погоди та розповіли, чи варто чекати морозів

Грудень в Україні у 2023/24 році буде тепліший, ніж в попередні роки. Визначним буде переважання плюсових температур у значній частині країни. Прогнозується, що періоди низьких температур будуть, але переважатиме погода з аномально високими температурами.

У січні та лютому 2024 року також прогнозується тепла погода. Температура може перевищувати кліматичну норму на 2 градуси. А ось в лютому все ж таки очікується нестабільна погода з більшими опадами та збільшеною швидкістю вітру.

Якою буде в Україні зима в 2023/24? Синоптики попереджають про аномальну температуру - фото №1

Фото: freepik.com

Сильні морози в Україні малоймовірні, за винятком високогір'я Карпат. Синоптик зауважує, що зима буде теплішою. Однак очікуються короткочасні холоди у періоди арктичного повітря.

Читати такожБез сюрпризів не обійдеться: синоптики розповіли, якою буде зима 2023/24

Також ми писали про те, що магнітні бурі наприкінці листопада будуть нещадними. Потужний геомагнітний шторм затягнеться на 2 тижні.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини