Як зміниться наш світ, якщо раптом зникне Інтернет?
Уявити своє життя без гаджетів багатьом людям на сьогодні надзвичайно складно. Те саме стосується й Інтернету, адже під нього "підв'язані" різні сфери нашого життя: починаючи від роботи та навчання, маршрутів, за якими ми прокладаємо собі шлях, спілкування з іншими людьми, і закінчуючи банальними розвагами.
То що ж станеться, якщо в одну мить ми залишимось без Інтернету? Відповідь на це питання дає сайт itsider.
1. Бізнес
У першу чергу "обвалиться" вся економічна складова, адже бізнес без застосування інтернету не зможе працювати так само швидко та якісно. Усі ті компанії, які орієнтовані виключно на онлайн-споживачів, збанкрутують. Те саме стосується і операторів мобільного зв'язку.
2. Розваги та спілкування
Забудьте про соцмережі, різні месенджери, через які так зручно спілкуватися з людьми із будь-якої точки світу, та сайти будь-якої тематики - їх не буде. Для багатьох людей це стане справжнім викликом, адже тримати контакт із людьми, з якими ти навіть не знайомий особисто у реальному житті, а не через умовний фейсбук або якусь гру, навряд чи хтось побіжить знайомитися наживо (нагадаємо: мобільної мережі теж не буде).
3. Освіта
На щастя, зараз інтернет - це не тільки розваги, а й освіта. Більшість навчальних матеріалів, а також різноманітні дослідження вчених викладаються у Мережу і саме там їх знаходять мільйони інших людей.
4. ЗМІ
Більшість засобів масової інформації без доступу до Інтернету та можливості зв'язатися з іншими людьми телефоном, втратять свою актуальність: журналісти зможуть висвітлювати лише ті події, до яких матимуть фізичний доступ. А це насправді не так вже й багато, тому навіть у газетах читати буде нічого - ми опинимось в інформаційній бульбашці.
І це - далеко не весь список, а лише частина від того, що нам насправді дарує доступ до Інтернету. В сучасному світі Всесвітня Мережа - це велика перевага для всього людства!
Раніше ми розповідали про роутери з SIM-картами. Напередодні імовірних відключень світла українцям радять придивитися до таких моделей та оцінити, наскільки вони можуть бути корисними за умов повернення блекаутів.