"Карта ляже так, як я її покладу": TikTok улюблениця Геля Зозуля випустила пісню, присвячену фатальним жінкам (ВІДЕО)

Музика
Софія Мельник

Софія Мельник

Журналістка

Українська співачка Геля Зозуля, яка раніше зіграла весілля з Тарасом Цимбалюком у своєму новому кліпі, випустила новий сингл. Він є справжнім гімном сильної духом жінки, яка сама вирішує "як карта ляже". Деталі - вже у нашому матеріалі!

Трек називається "Гроза". Сама співачка зізнається, що якби вона була погодою, то точно була б грозою. Бо коли гримить у небі, стискається серце, але їй не страшно.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:
Related video

Геля Зозуля зізнається, що обожнює грозу:

Я люблю дивитись, як небо пронизує блискавка, вона чарівна. Гроза - це сила, вона красива. Я вважаю, що це природа нам показує свій характер, і ми не здатні нічого вдіяти, тільки дивитись, слухати, мовчки чекати й насолоджуватись.

"Карта ляже так, як я її покладу": TikTok улюблениця Геля Зозуля випустила пісню, присвячену фатальним жінкам (ВІДЕО) - фото №1

Артистка завжди цікавиться думкою своїх слухачів і веде з ними активну комунікацію у соцмережах. Напередодні прем'єри вона поділилася уривком нової пісні, яку підписники одразу охрестили справжнім хітом. За словами Гелі Зозулі, "Гроза" є прекрасною ілюстрацією того, як навіть у найскладніші часи можна знайти щось хороше.

Наша українська душа весела, не дивлячись на всі біди, які пережила наша нація. Згадайте наші народні танці, наші старовинні пісні, поезію, в яких є сум, туга і печаль, але завжди відчувається сильний дух! Як писала Леся Українка: "Щоб не плакати, я сміялась". Навіть у найскладніші часи можна знайти щось хороше, головне правильно себе налаштувати, а нам себе зараз налаштовувати потрібно дуже серйозно. Ми завжди боролись і завжди вставали з колін,

- коментує нову роботу зірка.

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ:

Пісні Гелі Зозулі підкорюють слухача своєю душевністю та стрімко вриваються у TikTok. Співачка створює музику у жанрі авторської поп-пісні, заснованої на реальних подіях. Так було і цього разу: гроза може часом лякати, але після неї, як і після емоційних потрясінь, завжди наступає тиша і спокій. А головне - приходить розуміння, що всі негаразди в житті не вічні, а сонце обовʼязково вийде.

Раніше ми розповідали, як співак CHEEV збирався змінювати професію і що його зупинило. Виявляється, одна пісня повністю змінила його життя і статус у шоубізі!