"Два роки розлуки": Ольга Мартиновська показала зустріч своєї доньки з татом (ВІДЕО)
![Ольга Мартиновська показалася з колишнім чоловіком у Франції Ольга Мартиновська](https://hochu.ua/static/content/thumbs/780x468/0/f4/rihskm---c5x3x50px50p--92d0e85da34278b7109ed0d95cf40f40.jpeg)
Кулінарка розповіла про їхню зустріч
Суддя відомого кулінарного проєкту “МастерШеф”, відома кулінарка Ольга Мартиновська, яка розкрила нові подробиці своїх стосунків, неочікувано для фоловерів показалася з колишнім обранцем. Подробиці - в нашому матеріалі.
Кадри із зустрічі Ольга розповсюдила у себе в Instagram. Як виявилося, експодружжя побачилося в Парижі. Туди Мартиновська привезла свою 8-річну доньку Віру.
Дівчинка два роки не бачила свого тата. Відтак, Ольга допомогла зустрітися рідним людям.
Дощ. Париж. Розв'язані шнурочки. Заплутане волосся. І два роки розлуки,
Варто зазначити, що підписники підтримали Ольгу в тому, що вона, незважаючи на складні стосунки з колишнім, сприяє тому, що батько та донька проводять час разом. До речі, Ольга розповіла, що її колишній вже впродовж п'яти років не проживає в Україні.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, як Ольга Мартиновська розповіла, чи втомилася від роботи в шоу “МастерШеф”. Ольга зізналася, що іноді відчуває втому.