Актриса Аліна Кошарна заговорила про ворожіння: "Я залежна від астрологічних прогнозів"
![Аліна Кошарна розповіла про ворожіння Аліна Кошарна, фото](https://hochu.ua/static/content/thumbs/780x468/5/7b/jq3yze---c1220x732x0sx60s--1f64df80909b6647d2cc3a50bf9887b5.png)
В ефірі «єПитання», яке виходить щопонеділка о 20:00 на Новому каналі, Аліна Кошарна напророкувала майбутнє ведучій шоу Лесі Нікітюк
Аліна Кошарна — вельми різностороння особистість. Нещодавно зірка українських серіалів давала поради, як правильно починати ранок, а тепер зізналась, що час від часу не проти поворожити.
З початком повномасштабного вторгнення карти таро переживають новий пік популярності. Тарологи прогнозують тривалість війни, їх цитують українські видання, а TikTok запустив окремий розділ для поціновувачів віщування. У скетчкомі про стосунки на відстані під час війни «Звʼязок» (Новий канал) також була героїня, яка часто зверталася до карт по відповіді — Настя.
Роль персонажа з третім оком дісталася Аліні Кошарній. За лаштунками шоу «єПитання», яке Новий канал показує щопонеділка о 20:00, акторка розповіла про ставлення до такого виду передбачень.
Упевнена, що за час великої війни кожен українець хоча б раз зависав над відео з заголовком «Таро пророкують перемогу». Адже мозок і душа хочуть надії! І, звісно, я вірю в астрологію й тарологію. Тому повністю розумію свою героїню «Звʼязку» Настю. Чесно кажучи, я залежна від астрологічних прогнозів, стежу за ретроградним Меркурієм і знаю свій асцендент,
Між раундами «єПитання» зірка напророчила прекрасне майбутнє тим, хто народився під знаком зодіаку Терези, а саме ведучій проєкту Лесі Нікітюк. Ба більше, на радіо, де акторка веде ранкове шоу, вона заснувала рубрику «Тартараро».
І тут замість звичайних гороскопів дістаю карту дня для слухачів. По фану, я не вмію ворожити, але вивчила значення. Також я знаю тонкощі самого процесу. Мені час від часу ворожать. Подружка займається таро і, звісно, за кожними нашими дівочими посиденьками лунає: «Діставай колоду!»,
Цікаво, що на шоу «єПитання» зірки частенько діляться різними одкровеннями. Наприклад, нещодавно співак Позитив розповів про те, які цікаві традиції є в його стосунках з загадковою коханою.