Мало хто знає: чому квашена капуста не пускає сік і як це виправити

Мало хто знає: чому квашена капуста не пускає сік і як це виправити

Ми розповідали, як смачно заквасити капусту на зиму. Тепер ділимось порадами щодо того, що робити, якщо заготівля не пускає сік.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Принцип ферментації базується на тому, що капуста повинна пустити достатню кількість соку і дійти до готовності. Якщо ж вона не пускає сік - закуска не вийде. Про причини та рекомендовані дії розповіли на Pixelinform.

Читати такожВи не знали, що рибка може бути такою смачною: фантастичний маринад для скумбрії (РЕЦЕПТ)

Чому капуста не пускає сік

Найпоширеніша помилка – це погано обраний сорт овоча. Приміром, не підходить для закваски капуста раннього врожаю.

Ще одна помилка – якщо було недотримано технології та рецепту квашення. Зокрема це стосується кількості солі. Золоте правило – на один кілограм капусти йде 20-25 г великої кам’яної солі. Таким чином, вже наступного дня капуста повинна пустити сік. Буває, що капуста не пускає сік через те, що кулінар пропустив важливий етап приготування - не поставив її під гніт.

Якщо капуста не пустила сік - що робити?

У такому разі заготівлю заливають розсолом. Для нього у одному літрі охолодженої кип’яченої води розводять одну столову ложку солі та стільки ж цукру.

Коли інгредієнти повністю розчинились, капусту заливають розсолом. Зберігається заготівля не більше 20 днів у холодильнику.

Читати такожУлюблена дідусева закуска: хрумка бюджетна смакота за п’ять хвилин (РЕЦЕПТ)

Щоб посилити бродіння, можна додати яблука (сорту Антонівка) або журавлину. Також не варто забувати протикати капусту під час бродіння - ми розповідали, як це правильно зробити.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини