Як наполірувати змішувачі до блиску лише сирою картоплиною (ЛАЙФХАК)
![Зпосіб з картоплею зробить крани блискучими На фото змішувачі](https://hochu.ua/static/content/thumbs/780x468/b/3b/omrqis---c5x3x50px50p--1d2a31872607df6cd84edd2d396623bb.png)
Картопля знадобиться не лише для їжі
Відмивання сантехніки та змішувачів це невдячна та нескінченна робота. Адже достатньо після прибирання помити руки чи почистити зуби, як можна сміливо брати ганчірку і починати знову.
З вапняним нальотом і слідами від води чудово впораються спеціальні хімічні засоби. Проте ми розповімо, як зробити змішувачі блискучими без хімії за допомогою звичайного овочу, поділиться канал Корисні поради.
Наявність вапняного нальоту і слідів від води обумовлена жорсткістю водопровідної води. Тому найкраще встановлювати вдома фільтри для очищення та пом’якшення.
Як зробити змішувачі блискучими
Беремо сиру велику картоплину і розрізаємо її на дві частини. Однією частиною гарно натираємо крани з усіх боків протягом 1 хвилини. Залишаємо картопляний сік подіяти на 1-2 хвилини. Далі за допомогою м’якої ганчірки добре поліруємо змішувачі до блискучого сяйва.
Таким чином вам не потрібна сильна хімія, щоб навести лад та зробити крани чистими. До того ж цей спосіб коштує справжні копійки.
Раніше ми ділилися чудовим лайфхаком для миття змішувачів. Вам знадобиться лише кілька мілілітрів газованої води.