Дайте це смородині у листопаді - і вона віддячить королівським врожаєм

Дайте це смородині у листопаді - і вона віддячить королівським врожаєм

Ми розповідали, як підготувати інструменти до зими. Але, перш ніж це зробити, слід подбати про рослини на ділянці.

Оцінка
- 4.5 з 5 можливих засновуючись на 2 голосів
Related video

Особливо це стосується смородини. Досвідчені садівники знають, що від того, як подбаєш про сад пізньої осені, залежить урожай наступного сезону. Тому важливо підгодувати кущі смородини у листопаді. Про це розповіли на “ТСН”.

Читати такожЩо посадити у листопаді, щоб мати гарний урожай: перелік

Чим підживити смородину у листопаді

Один із найпопулярніших і найкращих способів для осіннього підживлення - компост. У листопаді можна використовувати компост чи перегній. Це органічне добриво, і воно містить багато корисних речовин, які допоможуть кущам добре перезимувати.

Компост чи перегній слід розсипати навколо куща, зробити це на відстані до 20 сантиметрів від пристовбурних кіл. Потім добриво загортається в ґрунт на глибину 10-15 сантиметрів.

Для підживлення кущів смородини у листопаді можна використати мінеральні добрива - ті, що містять азот, калій та фосфор. Азот стимулюватиме ріст і розвиток листя, фосфор допоможе кореневій системі. А калій підвищить стійкість рослини. Добрива використовують згідно з інструкцією на упакованні.

Стійкість кущів смородини до холодів підвищать зелені добрива. Це рослини - сидерати. Навколо кущів чудовим рішенням буде висіяти люцерну, яка збагачуватиме ґрунт азотом.

Читати такожПоради досвідчених садівників: на яку висоту насправді слід білити дерева

Також не варто забувати і про полив. Ми розповідали, як та навіщо восени проводити вологозарядний полив.

Підписатись Підписатись

Зараз читають

Останні новини